ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 05.12.2022 12:33 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
TRT Avaz

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="trt-avaz"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
00:00 Anahtar
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Türkler
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Osmanlı Sarayları
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Gizemli Doğu Tacikistan
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Koçum Babam
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Şehr-i Minyatür
15:00 Seslendiriyorum
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
19:30 Doğadaki İnsan
20:30 Osmanlı Sarayları
21:00 Avaz Haber
21:30 Gizemli Doğu Tacikistan
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Koçum Babam
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Seslendiriyorum
00:00 Osmanlı Sarayları
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Gizemli Doğu Tacikistan
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Göçen Lezzetler
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Üreten Türkiye
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Yüzyıllık Hikayeler
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Bir Dilek Yetmez
15:00 Kuzey Yıldızı
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
19:30 Bir Dilek Yetmez
20:00 Memleketim
20:30 Göçen Lezzetler
21:00 Avaz Haber
21:30 Üreten Türkiye
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Yüzyıllık Hikayeler
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Kuzey Yıldızı
00:00 Göçen Lezzetler
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Üreten Türkiye
02:00 Beni Böyle Sev
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Türkistan’da İslam Mirası
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Ne Varsa İçindedir
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Gönlümdeki Aslan
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Emanetim Safranbolu
15:00 Bir Hayalim Var
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
20:00 Doğadaki İnsan
20:30 Türkistan’da İslam Mirası
21:00 Avaz Haber
21:30 Ne Varsa İçindedir
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Gönlümdeki Aslan
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Bir Hayalim Var
00:00 Türkistan’da İslam Mirası
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Ne Varsa İçindedir
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Taş Mektuplar
05:00 Ordu’da Bir Bulut
05:30 Mimarlık Sanatının Başyapıtları
06:30 Bekir Develi İle Keşif Zamanı
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Ne Varsa İçindedir
08:00 Modern İpek Yolu
08:30 Kültür Sanat Avaz
09:00 Vatanım Türkiye
09:30 Üreten Türkiye
10:00 Sağlıklı Günler
10:30 Sakin Şehir
11:00 Sürgünün Sessiz Tanıkları «Ahıska Türkleri»
11:30 Taş Mektuplar
12:00 Ordu’da Bir Bulut
12:30 Kaptan Pengu Ve Arkadaşları
14:00 Sporla Değişen Hayatlar
14:30 Mimarlık Sanatının Başyapıtları
15:30 Kültür Sanat Avaz
16:00 Kazak Hanlığı
17:00 Avaz Haber
17:20 Adi: Yunus
19:00 Sakin Şehir
19:30 Sağlıklı Günler
20:00 Sürgünün Sessiz Tanıkları «Ahıska Türkleri»
20:30 Ne Varsa İçindedir
21:00 Avaz Haber
21:30 Avrupa’daki Osmanlı İzleri
22:00 Modern İpek Yolu
22:30 Bekir Develi İle Keşif Zamanı
23:00 Mimarlık Sanatının Başyapıtları
00:00 Sporla Değişen Hayatlar
00:30 Taş Mektuplar
01:00 Vatanım Türkiye
01:30 Avrupa’daki Osmanlı İzleri
02:00 Sakin Şehir
02:30 Kaptan Pengu Ve Arkadaşları
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Sporun Kadınları
05:00 Rusya Müslümanları
05:30 18.Mistik Müzik Festivali
06:30 Gürcü Muhacirleri
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Hayal Kurucular
08:00 Ortak Miras
08:30 Hafıza
09:00 Kitaphane
09:30 Şehrime Hoş Geldiniz
10:00 İyilik Kulübü
10:45 Eski Topraklar
11:30 Anjelika Akbar İle Sesler
12:00 Adi: Yunus
13:30 Spor toto 1.Lig futbol karşilaşmasi’-Pendikspor futbol A.Ş.-Eyüpspor
14:15 Refleks
14:30 Spor toto 1.Lig futbol karşilaşmasi’-Pendikspor futbol A.Ş.-Eyüpspor
15:15 Gürcü Muhacirleri
15:45 18.Mistik Müzik Festivali
17:00 Avaz Haber
17:20 Anneye Giden Yol
19:30 Şehrime Hoş Geldiniz
20:00 Niyazi Mısrı
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Ahıska Sürgünü
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Kafkas Cephesi Beyaz Savaş
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Süper Aktif
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Anadolu’nun Gözleri
15:00 Dijital Çağda Ebeveynlik
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
19:40 Doğadaki İnsan
20:10 Memleketim
20:30 Ahıska Sürgünü
21:00 Avaz Haber
21:30 Kafkas Cephesi Beyaz Savaş
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Süper Aktif
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Dijital Çağda Ebeveynlik
00:00 Kafkas Cephesi Beyaz Savaş
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Süper Aktif
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Anahtar
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Türkler
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Dalından Soframıza
15:00 Gittik Gördük
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
20:00 Doğadaki İnsan
20:30 Anahtar
21:00 Avaz Haber
21:30 Türkler
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Pakistan’ın Yerli Türkleri
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Gittik Gördük
00:00 Anahtar
00:30 Doğadaki İnsan
01:30 Türkler
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Osmanlı Sarayları
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Gizemli Doğu Tacikistan
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Koçum Babam
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Şehr-i Minyatür
15:00 Seslendiriyorum
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
20:00 Memleketim
20:30 Osmanlı Sarayları
21:00 Avaz Haber
21:30 Gizemli Doğu Tacikistan
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Koçum Babam
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Seslendiriyorum
00:00 Osmanlı Sarayları
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Gizemli Doğu Tacikistan
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Göçen Lezzetler
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Üreten Türkiye
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Yeşilin Buğusu
15:00 Kuzey Yıldızı
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
20:00 Memleketim
20:30 Göçen Lezzetler
21:00 Avaz Haber
21:30 Üreten Türkiye
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Yüzyıllık Hikayeler
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Kuzey Yıldızı
00:00 Göçen Lezzetler
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Türkistan’da İslam Mirası
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Ne Varsa İçindedir
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Gönlümdeki Aslan
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Türk Macar İlişkileri Mohaç’tan Günümüze
15:00 Bir Hayalim Var
15:30 Çalgıların Dilinden
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
20:00 Doğadaki İnsan
20:30 Türkistan’da İslam Mirası
21:00 Avaz Haber
21:30 Ne Varsa İçindedir
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Gönlümdeki Aslan
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Bir Hayalim Var
00:00 Türkistan’da İslam Mirası
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Ne Varsa İçindedir
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Yarın Çok Genç Olacak
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Ne Varsa İçindedir
08:00 Modern İpek Yolu
08:30 Kültür Sanat Avaz
09:00 Vatanım Türkiye
09:30 Üreten Türkiye
10:00 Sağlıklı Günler
10:30 Sakin Şehir
11:00 Sürgünün Sessiz Tanıkları «Ahıska Türkleri»
11:30 Rafadan Tayfa Dehliz Macerası
13:00 Sporla Değişen Hayatlar
13:30 Spor toto 1.Lig futbol karşilaşmasi- Beyçimento bandirmaspor-altinordu
14:15 Refleks
14:30 Spor toto 1.Lig futbol karşilaşmasi- Beyçimento bandirmaspor-altinordu
15:15 Refleks
15:30 Kültür Sanat Avaz
16:00 Farabi
17:00 Avaz Haber
17:20 Umut Apartmanı
19:00 Sakin Şehir
19:30 Sağlıklı Günler
20:00 Sürgünün Sessiz Tanıkları «Ahıska Türkleri»
20:30 Ne Varsa İçindedir
21:00 Avaz Haber
21:30 Avrupa’daki Osmanlı İzleri
22:00 Modern İpek Yolu
22:30 Bekir Develi İle Keşif Zamanı
23:00 Mimarlık Sanatının Başyapıtları
00:00 Farabi
01:00 Vatanım Türkiye
01:30 Avrupa’daki Osmanlı İzleri
02:00 Sakin Şehir
02:30 Rafadan Tayfa Dehliz Macerası
05:00 Rusya Müslümanları
05:30 18.Mistik Müzik Festivali
06:30 Gürcü Muhacirleri
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Hayal Kurucular
08:00 Ortak Miras
08:30 Hafıza
09:00 Kitaphane
09:30 Şehrime Hoş Geldiniz
10:00 İyilik Kulübü
10:40 Eski Topraklar
11:00 Sporun Kadınları
11:30 Hayal Kurucular
12:00 Anjelika Akbar İle Sesler
12:45 Umut Apartmanı
14:30 Rusya Müslümanları
15:00 Kafkas İslam Ordusu Laleler
16:00 18.Mistik Müzik Festivali
17:00 Avaz Haber
17:20 At Hırsızları
19:00 Eski Topraklar
19:30 Şehrime Hoş Geldiniz
20:00 Kafkas İslam Ordusu Laleler
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Ahıska Sürgünü
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden Yunus
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Anadolu’nun Gözleri
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Anadolu’nun Gözleri
15:00 Dijital Çağda Ebeveynlik
15:30 Çalgıların Dilinden Yunus
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
19:45 Doğadaki İnsan
20:30 Memleketim
21:00 Avaz Haber
21:30 Uzayda İlk Türk
22:15 Avrasya Seyir Defteri
22:45 Değişen Şehirler
23:15 Dijital Çağda Ebeveynlik
23:45 Memleketim
00:15 Doğadaki İnsan
01:00 Süper Aktif
01:30 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Anahtar
07:00 Dünün Özeti
07:20 Çalgıların Dilinden Yunus
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Türkler
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Pakistan’ın Yerli Türkleri
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Dalından Soframıza
15:00 Gittik Gördük
15:45 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
20:00 Memleketim
20:30 Anahtar
21:00 Avaz Haber
21:30 Türkler
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Pakistan’ın Yerli Türkleri
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Gittik Gördük
00:00 Anahtar
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
02:00 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Osmanlı Sarayları
07:00 Dünün Özeti
07:20 Çalgıların Dilinden Yunus
07:50 Avrasya Seyir Defteri
08:20 Vazgeçmeyenler Kırım
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Koçum Babam
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 İyi Esnaf
15:00 Seslendiriyorum
15:30 Çalgıların Dilinden Yunus
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
20:00 Memleketim
20:30 Şeb-İ Arus - 749. Vuslat Yıldönümü Açılış Törenleri
22:30 Avaz Haber
23:00 Vazgeçmeyenler Kırım
23:30 Avrasya Seyir Defteri
00:00 Koçum Babam
00:30 Değişen Şehirler
01:00 Vazgeçmeyenler Kırım
01:40 Beni Böyle Sev
03:58 İstiklal Marşı Milli Marşımız
04:00 Avaz Haber
04:30 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
06:00 Doğadaki İnsan
06:30 Göçen Lezzetler
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Çalgıların Dilinden Yunus
08:00 Avrasya Seyir Defteri
08:30 Üreten Türkiye
09:00 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30 Beni Böyle Sev
12:30 Yüzyıllık Hikayeler
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Memleketim
14:30 Yeşilin Buğusu
15:00 Kuzey Yıldızı
15:30 Çalgıların Dilinden Yunus
16:00 Değişen Şehirler
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Haber
17:20 Hangimiz sevmedik?
19:30 Doğadaki İnsan
20:00 Memleketim
20:30 Göçen Lezzetler
21:00 Avaz Haber
21:30 Üreten Türkiye
22:00 Avrasya Seyir Defteri
22:30 Yüzyıllık Hikayeler
23:00 Değişen Şehirler
23:30 Kuzey Yıldızı
00:00 Göçen Lezzetler
00:30 Memleketim
01:00 Doğadaki İnsan
01:30 Üreten Türkiye
02:00 Beni Böyle Sev
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика