ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 05.12.2022 12:33 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Star GR

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="star-gr"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
01:45 Χάρλεϊ Κουίν
04:15 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5 (Ε)
08:00 House Κ8
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ4 Ε11
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε113
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
23:00 Το Μούτρο: Η Επιστροφή
01:15 12 Δυνατοί
01:45 Χάρλεϊ Κουίν
04:00 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5 (Ε)
08:00 House Κ8
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ4 Ε12
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε114
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
23:00 Η Μέρα των Ηρώων
01:15 12 Δυνατοί
01:50 Πολύ Σκληρός για να Πεθάνει 4.0
04:00 Ο Ρωμαίος Πρέπει να Πεθάνει
06:45 Blindspot Κ4
08:00 House Κ8
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ4 Ε13
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε115
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
22:50 Ο Μπακαλόγατος
00:50 Asia Express
01:50 Πολύ Σκληρός για να Πεθάνει 4.0
04:15 Νυκτόβια Πλάσματα
07:00 Blindspot Κ4
08:15 Ο Σκούμπι Ντου και ο Κολλητός του
09:00 The Looney Tunes Show
09:45 Ο Σκανδαλιάρης Τοτός
10:10 Booba
10:30 Πέππα, το Γουρουνάκι
10:45 Rainbow Ruby
11:15 Η Μάσα και ο Αρκούδος
11:45 Το Κουκλόσπιτο της Γκάμπι
12:15 Ο Πινόκιο στο Μαγεμένο Χωριό
12:45 PJ Masks
13:15 Miraculous Lady Bug
13:45 Αρχηγός από Κούνια
14:15 Beyblade Burst Quad Drive
14:50 Stars System
15:50 Dot
17:00 Star News
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τα Φιλαράκια Κ2 Ε9
18:15 Για Ποιόν Χτυπάει η Κουδούνα
20:20 Cash or Trash
21:45 Star News
23:00 Η Μπαλαρίνα και ο Μικρός Εφευρέτης
00:50 Asia Express
01:00 Θα σε Κάνω Βασίλισσα
03:30 Πολύ Σκληρός για να Πεθάνει 4.0
06:15 Χριστούγεννα και ΣΙΑ
08:15 Wacky Races!
09:00 Μικρό μου Πόνυ: Η Φιλία είναι Μαγική
09:45 Leo and Tig
10:10 Booba
10:30 Πέππα, το Γουρουνάκι
10:45 Η Τρου και το Βασίλειο του Ουράνιου Τόξου
11:15 Η Μάσα και ο Αρκούδος
11:45 Πφφφειρατές
12:15 Gus, o Μικρός Ιππότης
12:45 Πατ, ο Σκύλος
13:00 Δάσκαλος για Γέλια και για Κλάματα
15:00 Traction
15:50 Dot
17:00 Star News
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τα Φιλαράκια Κ2 Ε10
18:15 Το Κοροϊδάκι της Δεσποινίδος
20:20 Cash or Trash
21:45 Star News
22:50 Μόνος στο Σπίτι 2: Χαμένος στη Νέα Υόρκη
01:00 Θα σε Κάνω Βασίλισσα
01:15 Asia Express
03:15 Asia Express (Ε)
08:00 House Κ8
08:40 Dot (Ε)
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ4 Ε14
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε116
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
23:00 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5
01:15 Asia Express
04:00 Το Ξέσπασμα
06:45 Blindspot Κ4
08:00 House Κ8
08:40 Dot (Ε)
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ4 Ε15
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε117
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
23:00 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5
03:15 Asia Express (Ε)
06:00 Γεννημένος Νικητής
08:00 House Κ7
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ4 Ε16
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε118
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
23:00 Ο Πεταλούδας
01:50 Περιοχή Υψηλού Κινδύνου
03:15 Η Κορυφή του Δάντη
05:30 The Disaster Artist
08:00 House Κ7
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ5 Ε1
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε119
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
23:00 Το Βαποράκι
01:30 Η Αρπαγή 2
01:50 Περιοχή Υψηλού Κινδύνου
03:45 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5 (Ε)
08:00 House Κ7
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ5 Ε2
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε120
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
22:50 Ο Θησαυρός
01:00 Asia Express
01:30 Η Αρπαγή 2
03:30 Έκρηξη Αδρεναλίνης
08:15 Ο Σκούμπι Ντου και ο Κολλητός του
09:00 The Looney Tunes Show
09:45 Ο Σκανδαλιάρης Τοτός
10:10 Booba
10:30 Πέππα, το Γουρουνάκι
10:45 Rainbow Ruby
11:15 Η Μάσα και ο Αρκούδος
11:45 Το Κουκλόσπιτο της Γκάμπι
12:15 Ο Πινόκιο στο Μαγεμένο Χωριό
12:45 PJ Masks
13:15 Miraculous Lady Bug
13:45 Αρχηγός από Κούνια
14:15 Beyblade Burst Quad Drive
14:50 Stars System
15:50 Dot
17:00 Star News
17:25 Γυρίσματα στην Ελλάδα
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τα Φιλαράκια Κ2 Ε11
18:15 Η Κυρά μας, η Μαμμή
20:20 Cash or Trash
21:45 Star News
23:00 S.C.O.O.B!
01:00 Μόνος στο Σπίτι 2: Χαμένος στη Νέα Υόρκη
03:45 Tammy
08:00 Ο Σκούμπι Ντου και ο Κολλητός του
08:30 Wacky Races!
09:15 Μικρό μου Πόνυ: Η Φιλία είναι Μαγική
09:45 Leo and Tig
10:10 Booba
10:30 Πέππα, το Γουρουνάκι
10:45 Η Τρου και το Βασίλειο του Ουράνιου Τόξου
11:15 Η Μάσα και ο Αρκούδος
11:45 Πφφφειρατές
12:15 Gus, o Μικρός Ιππότης
12:45 Πατ, ο Σκύλος
13:00 Ντένις και Νάσερ
13:15 Σκούμπι Ντου: Ένας Τετράποδος Ήρωας
15:00 Traction
15:50 Dot
17:00 Star News
17:15 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Τα Φιλαράκια Κ2 Ε12
18:00 Ο Θόδωρος και το Δίκανο
20:20 Cash or Trash
21:45 Star News
23:00 The Transporter
01:00 Μόνος στο Σπίτι 2: Χαμένος στη Νέα Υόρκη
03:30 Asia Express (Ε)
08:00 House Κ7
08:40 Dot (Ε)
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ5 Ε3
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε121
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
22:50 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5
01:00 Asia Express
03:45 Έμφυτο Ελάττωμα
07:00 Bugs Bunny: Τρελά Χριστουγεννιάτικα Παραμύθια
08:00 House Κ7
08:40 Dot (Ε)
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ5 Ε4
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε122
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
22:50 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5
02:45 Asia Express (Ε)
05:30 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5 (Ε)
08:00 House Κ7
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ5 Ε5
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε123
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
22:50 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5
23:00 Έγκλημα στο Οριάν Εξπρές
01:15 Ο Σωματοφύλακας του Εκτελεστή
02:45 Αφεντικά για Σκότωμα 2
05:15 GNTM - Greece’s Next Top Model Κ5 (Ε)
08:00 House Κ7
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ5 Ε6
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε124
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
23:00 Spectre
01:15 Ο Σωματοφύλακας του Εκτελεστή
03:45 Get Hard
06:00 Το Χρήμα στο Λαιμό σου
08:00 House Κ7
09:45 Τρία Μίλια Κ2 (Ε)
10:45 Breakfast at Star
13:45 Αλήθειες με τη Ζήνα
16:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ5 Ε7
17:00 Star News
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Shopping Star
19:30 Τρία Μίλια Κ2 Ε125
20:30 Τροχός της Τύχης
21:45 Star News
22:50 Περιμένοντας τη Νονά
23:00 Spectre
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика