ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 10.05.2021 00:32 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Sportacentrs.com
Sportacentrs

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="sportacentrs-com"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
08:00 Elvi florbola līga. «SK Pārgauja - Irlava/Avant»
10:30 Latvijas futbola virslīga. «Riga FC - FK Ventspils»
12:45 Latvijas futbola virslīga. «FK Metta - FK Liepāja»
15:00 Optibet telpu futbola virslīga. «Jēkabpils lūši/Ošukalns - FK Raba»
17:30 Latvijas futbola virslīga. «Valmiera FC - RFS»
20:00 Elvi florbola līga. «SK Pārgauja - FBK Valmiera»
22:15 Sporta sarunu šovs «eXi»
23:00 Latvijas futbola virslīga. «FK Metta - FK Liepāja»
08:00 Sporta sarunu šovs «eXi»
09:45 Elvi florbola līga. «SK Pārgauja - FBK Valmiera»
12:15 Zviedrijas florbola Superlīga. «fināls»
14:45 Latvijas futbola virslīga. «FK Spartaks - BFC Daugavpils»
17:15 Latvijas futbola virslīga. «FK Metta - FK Liepāja»
19:45 Raidījums «Futbolbumbas»
21:15 «Sports tuvplānā» - raidījums par aktuālo sportā
22:30 Sporta sarunu šovs «eXi»
08:00 «Sports tuvplānā» - raidījums par aktuālo sportā
09:15 Elvi florbola līga. «SK Pārgauja - FBK Valmiera»
11:45 Optibet telpu futbola virslīga. «Jēkabpils lūši/Ošukalns - FK Raba»
14:00 Optibet telpu futbola virslīga. «FK Raba - Jēkabpils lūši/Ošukalns»
16:30 Elvi florbola līga. «Talsu NSS/Krauzers - Apelsīns/Oxdog Ulbroka»
19:00 Elvi florbola līga. «Rubene - Bauska»
21:15 Sporta sarunu šovs «eXi»
22:45 Optibet telpu futbola virslīga. «FK Raba - Jēkabpils lūši/Ošukalns»
08:00 Elvi florbola līga. «Talsu NSS/Krauzers - Apelsīns/Oxdog Ulbroka»
10:30 Elvi florbola līga. «Rubene - Bauska»
12:45 Optibet telpu futbola virslīga. «FK Raba - Jēkabpils lūši/Ošukalns»
15:00 Latvijas futbola virslīga. «Riga FC - FK Liepāja»
17:00 Latvijas futbola virslīga. «Valmiera FC - FC Noah Jurmala»
19:30 Latvijas futbola virslīga. «FK Metta - FK Spartaks»
21:45 Sporta sarunu šovs «eXi»
23:30 Latvijas futbola virslīga. «Riga FC - FK Liepāja»
08:00 Elvi florbola līga. «Rubene - Bauska»
10:15 Elvi florbola līga. «Rubene - Apelsīns/Oxdog Ulbroka»
12:30 Optibet telpu futbola virslīga. «FK Raba - Jēkabpils lūši/Ošukalns»
15:00 Latvijas futbola virslīga. «Valmiera FC - FC Noah Jurmala»
17:15 Latvijas futbola virslīga. «FK Metta - FK Spartaks»
19:30 Latvijas futbola virslīga. «RFS - FK Ventspils»
22:00 Latvijas futbola virslīga. «Riga FC - FK Liepāja»
08:00 Latvijas futbola virslīga. «RFS - FK Ventspils»
10:30 Elvi florbola līga. «Talsu NSS/Krauzers - Apelsīns/Oxdog Ulbroka»
13:00 Optibet telpu futbola virslīga. «FK Raba - Jēkabpils lūši/Ošukalns»
15:30 Elvi florbola līga. «Rubene - Apelsīns/Oxdog Ulbroka»
18:00 Latvijas futbola virslīga. «RFS - FK Ventspils»
20:15 «Sports tuvplānā» - raidījums par aktuālo sportā
21:45 «Ārpus kadra» - Sportacentrs.com podkāsts
23:00 Zviedrijas florbola Superlīga. «Storvreta - Falun»
08:00 «Ārpus kadra» - Sportacentrs.com podkāsts
09:15 «Sports tuvplānā» - raidījums par aktuālo sportā
10:45 Latvijas futbola virslīga. «RFS - FK Ventspils»
19:45 Optibet telpu futbola virslīga. «Jēkabpils lūši/Ošukalns - FK Raba»
22:15 Copes garša
Категория: Ziņas | Жанр: documentary
23:00 «Ārpus kadra» - Sportacentrs.com podkāsts
08:00 Copes garša
Категория: Ziņas | Жанр: documentary
09:00 Optibet telpu futbola virslīga. «Jēkabpils lūši/Ošukalns - FK Raba»
11:15 «Ārpus kadra» - Sportacentrs.com podkāsts
12:30 Latvijas futbola virslīga. «FK Metta - FK Spartaks»
14:45 Latvijas futbola virslīga. «Riga FC - FK Liepāja»
17:00 Latvijas futbola virslīga. «FK Spartaks - Riga FC»
19:00 Digitālās skeitborda sacensības Red Bull MAD[AR]CADE
23:00 Sporta sarunu šovs «eXi»
08:00 Latvijas futbola virslīga. «FK Spartaks - Riga FC»
10:15 Digitālās skeitborda sacensības Red Bull MAD[AR]CADE
14:30 «Ārpus kadra» - Sportacentrs.com podkāsts
16:00 Latvijas futbola virslīga. «BFC Daugavpils - FC Noah Jurmala»
18:30 Latvijas futbola virslīga. «FK Liepāja - RFS»
20:30 Elvi florbola līga. «Rubene - Lekrings»
22:45 «Sports tuvplānā» - raidījums par aktuālo sportā
08:00 «Sports tuvplānā» - raidījums par aktuālo sportā
09:15 Latvijas futbola virslīga. «FK Spartaks - Riga FC»
11:30 Latvijas futbola virslīga. «BFC Daugavpils - FC Noah Jurmala»
13:45 Latvijas futbola virslīga. «FK Liepāja - RFS»
15:45 Latvijas futbola virslīga. «FK Ventspils - Valmiera FC»
18:00 Elvi florbola līga. «FK Kurši - Apelsīns/Oxdog Ulbroka»
20:30 Digitālās skeitborda sacensības Red Bull MAD[AR]CADE
08:00 Elvi florbola līga. «FK Kurši - Apelsīns/Oxdog Ulbroka»
10:30 Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem. «Pusfināls»
13:30 Jāņa Lūša piemiņas kauss šķēpmešanā
15:30 Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem. «Fināls»
18:00 Elvi florbola līga. «FBK Valmiera - RTU/Rockets»
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика