ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач) | EPG NOARCH [без архива]

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 13.06.2024 21:28 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
RING.BG
RING.BG HD

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="ring-bg"
💠 Программа показана из текущего файла EPG_NOARCH
01:00 УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век» - документална поредица
08:00 Португалия, Висша лига: Рио Аве - Спортинг Лисабон, 23.кр
10:00 Португалия, Висша лига: Спортинг Лисабон - Фарензе, 24.кр
12:00 Португалия, Висша лига: Ароука - Спортинг Лисабон, 25.кр
14:00 Португалия, Висша лига: Спортинг Лисабон - Боавища, 26.кр
16:00 Португалия, Висша лига: Ещрела Амадора - Спортинг Лисабон, 27.кр
18:00 Португалия, Висша лига: Спортинг Лисабон - Бенфика, 28.кр
20:00 Италия, Серия А - обзор на сезона
21:00 Шотландия, Висша лига - обзори
22:00 Бойни вечери: Bellator
00:00 Португалска лига
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век» - документална поредица
08:00 Португалия, Висша лига: Жил Висенте - Спортинг Лисабон, 29.кр
10:00 Португалия, Висша лига: Спортинг Лисабон - Витория Гимараеш, 30.кр
12:00 Португалия, Висша лига: Порто - Спортинг Лисабон, 31.кр
14:00 Португалия, Висша лига: Спортинг Лисабон - Портимонензе, 32.кр
16:00 Португалия, Висша лига: Ещорил - Спортинг Лисабон, 33.кр
18:00 Португалия, Висша лига: Спортинг Лисабон - Шавеш, 34.кр
20:00 Португалия, Висша лига - обзор 38.кр
21:00 Италия, Серия А - обзор на сезона
22:00 Бойни вечери: UFC
01:00 Португалска лига
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век» - документална поредица
08:00 УЕФА Лига Европа: Олимпиакос - Уест Хям
10:00 УЕФА Лига на конференциите: Олимпиакос - Фенербахче
12:00 УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина - Брюж
14:00 УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Олимпиакос
16:00 УЕФА Лига на конференциите: Олимпиакос - Фиорентина, финал
20:00 УЕФА Лига на конференциите - финал, обзор
21:00 УЕФА Лига на конференциите - обзор на сезона
22:00 Бойни вечери: Bellator
00:00 Португалска лига
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век» - документална поредица
08:00 УЕФА Лига Европа: Карабах - Байер Леверкузен
10:00 УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Карабах
12:00 УЕФА Лига Европа: Аталанта - Ливърпул
14:00 УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Рома
16:00 УЕФА Лига Европа: Аталанта - Олимпик Марсилия
18:00 УЕФА Лига Европа: Аталанта - Байер Леверкузен, финал
20:00 УЕФА Лига Европа - финал, обзор
21:00 УЕФА Лига Европа - обзор на сезона
22:00 Бойни вечери
00:00 Португалска лига
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век» - документална поредица
08:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
10:00 УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
12:00 УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Реал Мадрид
14:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСЖ
16:00 УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Байерн Мюнхен
18:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид, финал
20:00 УЕФА Шампионска лига - финал, обзор
21:00 УЕФА Шампионска лига - обзор на сезона
22:00 Бойни вечери
00:00 Шотландия, Висша лига
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век» - документална поредица
08:00 УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Унион Берлин
10:00 УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Манчестър Юнайтед
12:00 УЕФА Шампионска лига: Галатасарай - Копенхаген
14:00 УЕФА Шампионска лига: Арсенал - ПСВ Айндховен
16:00 УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Фейенорд
18:00 УЕФА Шампионска лига: Порто - Барселона
20:00 УЕФА Шампионска лига - класическите мачове
21:00 УЕФА Шампионска лига - класическите мачове
22:00 Бойни вечери: UFC
01:00 Шотландия, Висша лига
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век» - документална поредица
08:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Милан
10:00 УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Манчестър Сити
12:00 УЕФА Шампионска лига: Нюкасъл - ПСЖ
14:00 УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Милан
16:00 УЕФА Шампионска лига: Нюкасъл - Борусия Дортмунд
18:00 УЕФА Шампионска лига: Селтик - Атлетико Мадрид
20:00 УЕФА Шампионска лига - класическите мачове
21:00 УЕФА Шампионска лига - класическите мачове
22:00 Бойни вечери
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика