ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 07.12.2022 13:28 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Polsat Sport News

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="polsat-sport-news"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
00:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 20 - Dawid Śmiełowski - Krzysztof Gutowski 26.03.2021
08:00 Strzelnica Navala
09:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie - waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Caril Herrera 11.12.2021
18:00 LIVE! Curling kobiet: Mistrzostwa Europy - Östersund 2022 - mecz półfinałowy
21:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo
22:00 LIVE! Curling: Mistrzostwa Europy - Östersund 2022 - mecz półfinałowy
01:00 Piłka nożna z archiwum
03:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
08:00 Strzelnica Navala: Mariusz Drężek
09:00 Koloseum
11:00 Atleci
11:50 LIVE! Triatlon: Abu Dhabi WTCS - finał kobiet
14:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16:00 LIVE! Curling kobiet: Mistrzostwa Europy - Östersund 2022 - mecz o 3. miejsce: Włochy - Szkocja
18:45 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - program krótki solistów
20:40 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - taniec rytmiczny
22:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Whistler - monobob kobiet
23:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - program krótki solistek
01:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - program krótki solistów
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 22 - Adrian Błeszyński - Piotr Wawrzyniak 22.05.2021
08:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - program krótki solistów
11:00 LIVE! Curling kobiet: Mistrzostwa Europy - Östersund 2022 - mecz finałowy
13:50 LIVE! Triatlon: Abu Dhabi WTCS - finał mężczyzn
16:30 KOTV Classics
17:30 Koloseum
19:15 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - program dowolny solistów
21:25 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - taniec dowolny
22:00 LIVE! Boks: Gala w Londynie - waga superśrednia: Zach Parker - John Ryder
02:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - program dowolny solistek
04:00 Sporty walki: Babilon MMA 23 - Filip Stawowy - Toni Valtonen 25.06.2021
08:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
10:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
13:00 Boks: Gala w Londynie - waga superśrednia: Zach Parker - John Ryder
16:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
18:00 Boks: Gala w Londynie - waga superśrednia: Zach Parker - John Ryder
21:00 LIVE! Polskie skocznie
22:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo - pokazy mistrzów
00:30 Boks: Gala w Londynie - waga superśrednia: Zach Parker - John Ryder
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 20 - Dawid Śmiełowski - Krzysztof Gutowski 26.03.2021
08:00 Strzelnica Navala
09:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
15:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 Sporty walki: FEN
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
01:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 24 - Piotr Niedzielski - Ivan Vulchin 11.09.2021
08:00 Strzelnica Navala
09:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:00 Sporty walki: FEN
19:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
00:30 F1 H2O: Grand Prix Sardynii
01:00 Magazyn koszykarski
01:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
03:30 Sporty walki: Babilon MMA 25 - Piotr Kacprzak - Krzysztof Gutowski 08.10.2021
08:00 Strzelnica Navala
09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo
12:00 Trans World Sport
13:00 Cafe Futbol
15:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:00 Boks: Gala w Żukowie - waga junior średnia: Evander Riviera - Kacper Salabura 10.12.2021
19:50 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - VK CEZ Karlovarsko - Decospan VT Menen
22:20 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova
01:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 26 - Piotr Wawrzyniak - Tymoteusz Łopaczyk 12.11.2021
08:00 Strzelnica Navala: Maciej Zegan
09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Aluron CMC Warta Zawiercie - Berlin Recycling Volleys
11:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova
13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - VfB Friedrichshafen - Jastrzębski Węgiel
15:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Trentino Itas - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:00 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego - waga junior ciężka: Youri Kalenga - Michal Plesnik 23.04.2021
19:30 LIVE! Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Park City - przejazd kobiet
20:30 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Anadolu Efes Stambuł - Olympiakos Pireus
23:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup - London Lions - WKS Śląsk Wrocław
01:00 Koloseum
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 21 - Paweł Pawlak - Sergey Guzev 30.04.2021
08:00 Strzelnica Navala: Mariusz Drężek
09:00 Koloseum
11:00 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Park City - przejazd mężczyzn
13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova
15:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Anadolu Efes Stambuł - Olympiakos Pireus
17:30 Trans World Sport
19:00 F1 H2O: Grand Prix Sardynii - podsumowanie
19:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Park City - monobob mężczyzn
21:00 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
01:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Aluron CMC Warta Zawiercie - Berlin Recycling Volleys
03:00 Sporty walki: Babilon MMA 19 - Filip Stawowy - Kevin Szaflarski 12.02.2021
08:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
12:00 LIVE! Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay - mecz o 3. miejsce kobiet
13:30 LIVE! Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Les Deux Alpes - snowboardcross
16:00 Magazyn ligi holenderskiej
17:30 LIVE! Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Ruce - jazda po muldach
19:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Park City - przejazd dwójek kobiet
21:00 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin
22:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin
01:00 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Park City - przejazd czwórek mężczyzn
03:00 Sporty walki: Babilon MMA
08:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Anwil Włocławek - Polski cukier Start Lublin
10:30 Koszykówka mężczyzn: EuroCup - London Lions - Śląsk Wrocław
12:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
17:00 LIVE! Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Ruce - skoki akrobatyczne
19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
20:00 Trans World Sport
21:00 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
22:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - GAS Sales Bluenergy Piacenza - Top Volley Cisterna
00:30 Sporty walki: UFC Fight Night: Thompson vs Holland - waga półciężka: Stephen Thompson - Kevin Holland
03:00 Atleci
03:30 Sporty walki: Babilon MMA
08:00 Strzelnica Navala
Prow.: Michał \»Królik\» Sitarski, Paweł \»Naval\» Mateńczuk, Łukasz Jurkowski.\nProgram przybliża widzom tajniki strzelectwa. Były komandos JW GROM, Paweł \»Naval\» Mateńczuk oraz Michał Sitarski i Łukasz Jurkowski razem z zaproszonymi gośćmi scharakteryzują poszczególne typy broni, a także omówią różne kwestie związane np. z myślistwem. Strzeleckim próbom zostaną poddane gwiazdy polskiego sportu, m.in. Weronika Nowakowska, Zbigniew Boniek, Czesław Lang, Łukasz Kadziewicz, Renata Mauer czy Tomasz Hajto
09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - GAS Sales Bluenergy Piacenza - Top Volley Cisterna
11:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski
13:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
17:30 Sporty walki: FEN
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - GAS Sales Bluenergy Piacenza - Top Volley Cisterna
01:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
03:00 Sporty walki: Babilon MMA
08:00 Strzelnica Navala
Prow.: Michał \»Królik\» Sitarski, Paweł \»Naval\» Mateńczuk, Łukasz Jurkowski.\nProgram przybliża widzom tajniki strzelectwa. Były komandos JW GROM, Paweł \»Naval\» Mateńczuk oraz Michał Sitarski i Łukasz Jurkowski razem z zaproszonymi gośćmi scharakteryzują poszczególne typy broni, a także omówią różne kwestie związane np. z myślistwem. Strzeleckim próbom zostaną poddane gwiazdy polskiego sportu, m.in. Weronika Nowakowska, Zbigniew Boniek, Czesław Lang, Łukasz Kadziewicz, Renata Mauer czy Tomasz Hajto
09:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:00 Sporty walki: FEN
18:20 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Fenerbahce Opet Stambuł - CV Haris
21:00 Atleci
Prow.: Paweł Januszewski, Przemysław Iwańczyk.\nAtleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski
21:50 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - Igor Gorgonzola Novara - SC Potsdam
01:00 Koszykówka mężczyzn: Magazyn koszykarski
magazyn sportowy
01:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
03:30 Sporty walki: Babilon MMA
08:00 Strzelnica Navala
Prow.: Michał \»Królik\» Sitarski, Paweł \»Naval\» Mateńczuk, Łukasz Jurkowski.\nProgram przybliża widzom tajniki strzelectwa. Były komandos JW GROM, Paweł \»Naval\» Mateńczuk oraz Michał Sitarski i Łukasz Jurkowski razem z zaproszonymi gośćmi scharakteryzują poszczególne typy broni, a także omówią różne kwestie związane np. z myślistwem. Strzeleckim próbom zostaną poddane gwiazdy polskiego sportu, m.in. Weronika Nowakowska, Zbigniew Boniek, Czesław Lang, Łukasz Kadziewicz, Renata Mauer czy Tomasz Hajto
09:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
11:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
12:00 Trans World Sport
Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi
13:00 Cafe Futbol
Prow.: Bożydar Iwanow, Przemysław Iwańczyk.\nDziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń
15:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
17:00 Boks: Gala w Żukowie - Evander Riviera - Kacper Salabura 10.12.2021
20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Quebec 2022
21:50 LIVE! Koszykówka mężczyzn: EuroCup - Śląsk Wrocław - Paris BasketBall
Kolejne mecze w EuroCupie udowadniają, że mistrz Polski nie jest tak silny, jak wskazują jego wyniki na krajowym podwórku. Fani Śląska mają jednak nadzieję, że w spotkaniu z paryżanami zespół pokaże, na co go naprawdę stać i poprawi swój bilans w tych rozgrywkach
01:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - A.Carraro Imoco Conegliano - Vasas Obuda Budapeszt
03:00 Sporty walki: Babilon MMA
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика