ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач) | EPG NOARCH [без архива]

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 15.04.2024 20:28 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Nova Sport 2
Nova Sport 2 HD

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="nova-sport2-cz"
💠 Программа показана из текущего файла EPG_NOARCH
01:05 Le Havre AC - FC Nantes
02:50 Clermont Foot - Montpellier HSC
04:35 Storvreta IBK - Växjö IBK
08:00 St. Louis Blues - Seattle Kraken
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
09:45 Clermont Foot - Montpellier HSC
Přímý přenos 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
11:30 NBA 360
Přímý přenos speciálních zápasů NBA
13:30 New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
15:30 Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
Dokument o extrémních sportech
16:00 Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Sportovní noviny, NHL News)
17:45 PFL 2
Základní část americké ligy smíšených bojových umění (Las Vegas, Nevada)
20:00 GÓÓÓL (27)
Magazín Niké ligy o všem podstatném, co přineslo aktuální kolo nejvyšší slovenské fotbalové soutěže
20:45 Ligue 1 Highlights (29)
Sestřih utkání 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
21:40 Grenoble Foot - Angers SCO
Přímý přenos 32. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT
23:45 Longines Global Champions Tour 2024 - Mexico City
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
02:00 Open Faces
Dokument o extrémních sportech
02:30 1:1 Sport Show (63)
Originální talkshow o životě a sportu
03:00 Premier League Darts 2024
Přímý přenos nejprestižnější evropské soutěže v šipkách (Cardiff)
05:30 Pixbo IBK - IBF Falun
Přímý přenos semifinále play-off švédské mužské florbalové superligy Svenska Superligan
07:15 Noční program
08:00 Grenoble Foot - Angers SCO
Přímý přenos 32. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT
09:45 Ligue 1 Highlights (29)
Sestřih utkání 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
10:45 GÓÓÓL (27)
Magazín Niké ligy o všem podstatném, co přineslo aktuální kolo nejvyšší slovenské fotbalové soutěže
11:30 Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt
Přímý přenos dohrávky 12. kola německé házenkářské Bundesligy
13:00 SC Magdeburg - MT Melsungen
Přímý přenos 21. kola německé házenkářské Bundesligy
14:30 Longines Global Champions Tour 2024 - Mexico City
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
17:15 Pixbo IBK - IBF Falun
Přímý přenos semifinále play-off švédské mužské florbalové superligy Svenska Superligan
18:15 České taekwondo ITF (1)
Pořad o dění v českém taekwondu ITF - Czech Open 2024
18:30 K.O. magazín (51)
Tradiční pořad o bojových sportech
19:15 FC Metz - RC Lens
Přímý přenos 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:55 Telekom Basket Bonn - Peristeri bwin
Záznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
23:00 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
Dokument o extrémních sportech
23:30 Žilina - Ružomberok
Přímý přenos 5. kola nadstavbové části slovenské fotbalové Niké ligy se speciálním studiem (skupina o titul)
01:30 1:1 Sport Show (63)
Originální talkshow o životě a sportu
02:00 Spade poker show 2024 (5)
Světová série pokeru z Bratislavy
02:35 New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
05:05 Sacramento Kings - Golden State Warriors
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
07:15 Noční program
08:00 Le Havre AC - FC Nantes
Přímý přenos 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
09:45 Telekom Basket Bonn - Peristeri bwin
Záznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
11:30 1:1 Sport Show (63)
Originální talkshow o životě a sportu
12:00 New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
14:00 Sacramento Kings - Golden State Warriors
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
16:00 K.O. magazín (51)
Tradiční pořad o bojových sportech
16:45 Växjö IBK - Storvreta IBK
Záznam semifinále play-off švédské mužské florbalové superligy Svenska Superligan
18:15 Handi talks (1)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
18:35 Handi talks (2)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
19:00 Clermont Foot - Montpellier HSC
Přímý přenos 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:55 Lenovo Tenerife - Tofas Bursa
Přímý přenos čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
23:00 Open Faces
Dokument o extrémních sportech
23:30 New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
01:30 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
Dokument o extrémních sportech
02:05 Philadelphia 76ers - Miami Heat
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
04:35 Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
07:00 Noční program
08:00 Lenovo Tenerife - Tofas Bursa
Přímý přenos čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
09:45 Stade Rennes - Toulouse FC
Přímý přenos 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
11:30 Handi talks (1)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
11:45 Handi talks (2)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
12:00 Philadelphia 76ers - Miami Heat
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
14:00 Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
16:00 Mediterranean Epic
Dokument o extrémních sportech
16:30 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
Dokument o extrémních sportech
17:00 IBF Falun - Pixbo IBK
Přímý přenos semifinále play-off švédské mužské florbalové superligy Svenska Superligan
18:45 Sacramento Kings - Golden State Warriors
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
20:45 NBA - akce měsíce
Nejlepší akce z NBA za měsíc prosinec
21:05 Premier League Darts 2024
Přímý přenos nejprestižnější evropské soutěže v šipkách (Cardiff)
00:45 Philadelphia 76ers - Miami Heat
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
02:45 Ligue 1 Highlights (29)
Sestřih utkání 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
03:45 GÓÓÓL (27)
Magazín Niké ligy o všem podstatném, co přineslo aktuální kolo nejvyšší slovenské fotbalové soutěže
04:35 Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
07:15 Noční program
08:00 Premier League Darts 2024
Přímý přenos nejprestižnější evropské soutěže v šipkách (Cardiff)
10:30 Le Havre AC - FC Nantes
Přímý přenos 29. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
12:15 Telekom Basket Bonn - Peristeri bwin
Záznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
14:00 Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
15:45 Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (Play-In Tournament)
17:45 Minnesota Wild - Seattle Kraken
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Sportovní noviny, NHL News)
19:30 Ligue 1 Preview (30)
Souhrn zajímavostí před startem 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
19:55 Pixbo IBK - IBF Falun
Přímý přenos semifinále play-off švédské mužské florbalové superligy Svenska Superligan
21:55 OGC Nice - FC Lorient
Přímý přenos 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
00:00 Magazín NBA Action (26)
Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa
00:30 FA Cup Preview (7)
Sestřih utkání semifinále anglického fotbalového poháru FA Cup
01:30 PFL 3
Základní část americké ligy smíšených bojových umění (Chicago, Illinois)
07:00 Noční program
08:00 OGC Nice - FC Lorient
Přímý přenos 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
09:45 Pixbo IBK - IBF Falun
Přímý přenos semifinále play-off švédské mužské florbalové superligy Svenska Superligan
11:30 SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg
Přímý přenos 29. kola německé házenkářské Bundesligy
13:00 Spade poker show 2024 (6)
Světová série pokeru z Bratislavy
13:30 Magazín NBA Action (26)
Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa
14:00 SSL Gold Cup
Dokument o extrémních sportech
14:30 Handi talks (3)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
15:00 Handi talks (4)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
15:25 Ligue 1 Preview (30)
Souhrn zajímavostí před startem 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
15:55 Rodez AF - AJ Auxerre
Záznam 33. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT
18:00 Profil klubu Le Havre - továrna talentů
Magazín o francouzském klubu, ve kterém začínaly světové hvězdy
18:15 FA Cup Preview (7)
Sestřih utkání semifinále anglického fotbalového poháru FA Cup
19:10 Manchester City - Chelsea FC
Přímý přenos semifinálového utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
22:00 Open Faces
Dokument o extrémních sportech
22:35 NBA play-off
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
01:05 Spade poker show 2024 (6)
Světová série pokeru z Bratislavy
01:35 1:1 Sport Show (63)
Originální talkshow o životě a sportu
02:05 NHL play-off
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Sportovní noviny, NHL News)
04:45 RC Lens - Clermont Foot
Záznam 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
06:30 Noční program
08:00 Manchester City - Chelsea FC
Přímý přenos semifinálového utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
09:45 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
Dokument o extrémních sportech
10:15 NBA play-off
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
12:15 NHL play-off
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Sportovní noviny, NHL News)
14:00 Lenovo Tenerife - Tofas Bursa
Přímý přenos čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
16:00 Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
Dokument o extrémních sportech
16:30 K.O. magazín (51)
Tradiční pořad o bojových sportech
17:25 Coventry City - Manchester United
Přímý přenos semifinálového utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
19:35 Handi talks (3)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
19:45 Handi talks (4)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
20:05 NBA play-off
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
22:35 NBA play-off
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика