ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач) | EPG NOARCH [без архива]

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 23.06.2024 20:03 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
MAX Sport 4
MAX Sport 4 HD

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="max-sport-4"
💠 Программа показана из текущего файла EPG_NOARCH
01:30 Ла Лига: Севиля - Алмерия 7 кръг
03:30 Trans World Sport 24 епизод
04:00 Ла Лига: Майорка - Барселона 7 кръг
06:00 Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас 7 кръг
08:00 Ла Лига: Валенсия - Реал Сосиедад 7 кръг
10:00 Ла Лига: Осасуна - Атлетико Мадрид 7 кръг
12:00 Ла Лига: Севиля - Алмерия 7 кръг
14:00 Ла Лига: Майорка - Барселона 7 кръг
16:00 Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас 7 кръг
18:00 Ла Лига 2: Първи плейоф финал
20:00 ПРЯКО, «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
21:30 Ла Лига: Осасуна - Атлетико Мадрид 7 кръг
23:30 Ла Лига: Майорка - Барселона 7 кръг
01:30 Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас 7 кръг
03:30 «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
05:00 Ла Лига: Валенсия - Реал Сосиедад 7 кръг
07:00 Талантите на Ла Лига
08:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 8 кръг
10:00 «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
11:30 Ла Лига: «Най-добрите голове» «Най-добрите голове»
12:30 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
13:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис 8 кръг
15:30 Trans World Sport 24 епизод
16:00 Ла Лига 2: Първи плейоф финал
18:00 Ла Лига: Жирона - Реал Мадрид 8 кръг
20:00 Ла Лига: Барселона - Севиля 8 кръг
22:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 8 кръг
00:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис 8 кръг
02:00 Ла Лига: Жирона - Реал Мадрид 8 кръг
04:00 Ла Лига: Барселона - Севиля 8 кръг
06:00 Ла Лига: «Най-добрите голове» «Най-добрите голове»
07:00 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
08:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис 8 кръг
10:00 Талантите на Ла Лига
11:00 Ла Лига 2: Първи плейоф финал
13:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 8 кръг
15:00 Ла Лига: «Най-добрите голове» «Най-добрите голове»
16:00 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
17:00 Ла Лига: Барселона - Севиля 8 кръг
19:00 Талантите на Ла Лига
20:00 Ла Лига 2: Първи плейоф финал
22:00 Ла Лига: Жирона - Реал Мадрид 8 кръг
00:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 8 кръг
02:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис 8 кръг
04:00 Ла Лига: Жирона - Реал Мадрид 8 кръг
06:00 Ла Лига: Барселона - Севиля 8 кръг
08:00 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
09:00 Ла Лига: Кадис - Жирона 9 кръг
11:00 Ла Лига: Гранада - Барселона 9 кръг
13:00 ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите, жени: Първи четвъртфинал
15:00 Trans World Sport 24 епизод
15:30 Талантите на Ла Лига
16:30 ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите, жени: Втори четвъртфинал
18:30 Trans World Sport 24 епизод
19:00 Голф: KLM Open 1 кръг
00:00 Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна 9 кръг
02:00 Ла Лига: Майорка - Валенсия 9 кръг
04:00 Ла Лига: Севиля - Райо Валекано 9 кръг
06:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
08:00 Талантите на Ла Лига
09:00 Волейбол - Лига на Нациите, жени: Китай - Япония Първи четвъртфинал
11:00 Волейбол - Лига на Нациите, жени: Тайланд - Бразилия Втори четвъртфинал
13:00 ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите, жени: Италия - САЩ Трети четвъртфинал
15:00 Trans World Sport
15:30 Ла Лига: «Най-добрите голове» «Най-добрите голове»
16:30 ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите, жени: Полша - Турция Четвърти четвъртфинал
18:30 Талантите на Ла Лига
19:30 Trans World Sport
20:00 ПРЯКО, «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
21:00 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
21:30 Голф: KLM Open
02:30 Ла Лига: Гранада - Барселона
04:30 «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
05:30 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
06:00 Ла Лига: Кадис - Жирона
08:00 Копа Америка: Аржентина - Канада Аржентина - Канада
10:00 «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
11:00 Копа Америка: Перу - Чили Перу - Чили
13:00 Талантите на Ла Лига
14:00 ПРЯКО, Голф: KLM Open
18:30 Ла Лига 2: Овиедо - Еспаньол Първи плейоф финал
20:30 Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
22:30 Ла Лига: Гранада - Барселона
00:30 Ла Лига: Севиля - Райо Валекано
02:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
04:30 Ла Лига: Майорка - Валенсия
06:30 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
07:30 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
08:00 Копа Америка: Еквадор - Венецуела Еквадор - Венецуела
10:00 Копа Америка: Мексико - Ямайка Мексико - Ямайка
12:00 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
12:30 Ла Лига: «Най-добрите голове» «Най-добрите голове»
13:30 ПРЯКО, Голф: KLM Open
18:30 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
19:30 ПРЯКО, Ла Лига 2: Еспаньол - Овиедо Втори плейоф финал
21:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
23:30 Ла Лига: Кадис - Жирона
01:30 Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
03:30 Ла Лига: Гранада - Барселона
05:30 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
06:00 Ла Лига: Севиля - Райо Валекано
08:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Майорка
10:00 Ла Лига: Жирона - Алмерия
12:00 Ла Лига: Селта - Атлетико Мадрид
14:00 Ла Лига: Барселона - Атлетик Билбао
16:00 Ла Лига 2: Еспаньол - Овиедо Втори плейоф финал
18:00 Копа Америка: САЩ - Боливия САЩ - Боливия
20:00 ПРЯКО, «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
21:30 Копа Америка: Уругвай - Панама Уругвай - Панама
23:30 Ла Лига: Валенсия - Кадис
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика