ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач) | EPG NOARCH [без архива]

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 23.06.2024 20:03 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
MAX Sport 3
MAX Sport 3 HD

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="max-sport-3"
💠 Программа показана из текущего файла EPG_NOARCH
00:00 Нидерландска Ередивизи: Хераклес - Фейенорд Хераклес - Фейенорд
02:00 Нидерландска Ередивизи: Аякс - Зволе Аякс - Зволе
04:00 Нидерландска Ередивизи: АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен
06:00 УЕФА Лига Европа
07:00 УЕФА Лига на конференциите
08:00 УЕФА Лига на конференциите: Олимпиакос - Фиорентина Финал
11:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид Финал
13:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
15:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
17:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
19:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
21:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Итихад - Ал Халеедж Ал Итихад - Ал Халеедж
23:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Хилал - Ал Насър Ал Хилал - Ал Насър
01:00 Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - НЕК Неймеген Фейенорд - НЕК Неймеген
03:00 Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Екселсиор ПСВ Айндховен - Екселсиор
05:00 Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - Аякс Гоу Ахед Игълс - Аякс
07:00 ATP 500: Хале
09:00 ATP 500: Хале
11:00 ATP 500: Хале
13:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
15:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
17:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
19:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
21:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Таи - Ал Хилал Ал Таи - Ал Хилал
23:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Насър - Ал Рияд Ал Насър - Ал Рияд
01:00 Нидерландска Ередивизи: Витес - Фейенорд Витес - Фейенорд
03:00 Нидерландска Ередивизи: Аякс - Валвайк Аякс - Валвайк
05:00 Нидерландска Ередивизи: Утрехт - ПСВ Айндховен Утрехт - ПСВ Айндховен
07:00 ATP 500: Хале
09:00 ATP 500: Хале
11:00 ATP 500: Хале
13:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
15:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
17:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
19:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
21:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Хилал - Ал Уехда Ал Хилал - Ал Уехда
23:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Файха - Ал Ахли Ал Файха - Ал Ахли
01:00 Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Твенте Фейенорд - Твенте
03:00 Нидерландска Ередивизи: Хераклес - Аякс Хераклес - Аякс
05:00 Нидерландска Ередивизи: АЗ Алкмаар - Фейенорд АЗ Алкмаар - Фейенорд
07:00 ATP 500: Хале
09:00 ATP 500: Хале
11:00 ATP 500: Хале
13:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
15:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
17:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
19:00 ПРЯКО, ATP 500: Хале
21:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Итихад - Ал Насър Ал Итихад - Ал Насър
23:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Насър - Ал Етифак Ал Насър - Ал Етифак
01:00 Нидерландска Ередивизи: Аякс - ПСВ Айндховен Аякс - ПСВ Айндховен
03:00 ПРЯКО, Копа Америка: Аржентина - Канада Аржентина - Канада
06:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
08:00 Талантите на Ла Лига
09:00 Волейбол - Лига на Нациите, жени: Китай - Япония Първи четвъртфинал
11:00 Волейбол - Лига на Нациите, жени: Тайланд - Бразилия Втори четвъртфинал
13:00 ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите, жени: Италия - САЩ Трети четвъртфинал
15:00 Trans World Sport
15:30 Ла Лига: «Най-добрите голове» «Най-добрите голове»
16:30 ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите, жени: Полша - Турция Четвърти четвъртфинал
18:30 Талантите на Ла Лига
19:30 Trans World Sport
20:00 ПРЯКО, «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
21:00 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
21:30 Голф: KLM Open
02:30 Ла Лига: Гранада - Барселона
04:30 «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
05:30 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
06:00 Ла Лига: Кадис - Жирона
08:00 Копа Америка: Аржентина - Канада Аржентина - Канада
10:00 «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
11:00 Копа Америка: Перу - Чили Перу - Чили
13:00 Талантите на Ла Лига
14:00 ПРЯКО, Голф: KLM Open
18:30 Ла Лига 2: Овиедо - Еспаньол Първи плейоф финал
20:30 Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
22:30 Ла Лига: Гранада - Барселона
00:30 Ла Лига: Севиля - Райо Валекано
02:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
04:30 Ла Лига: Майорка - Валенсия
06:30 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
07:30 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
08:00 Копа Америка: Еквадор - Венецуела Еквадор - Венецуела
10:00 Копа Америка: Мексико - Ямайка Мексико - Ямайка
12:00 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
12:30 Ла Лига: «Най-добрите голове» «Най-добрите голове»
13:30 ПРЯКО, Голф: KLM Open
18:30 Ла Лига: «Шампионът» «Шампионът»
19:30 ПРЯКО, Ла Лига 2: Еспаньол - Овиедо Втори плейоф финал
21:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
23:30 Ла Лига: Кадис - Жирона
01:30 Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
03:30 Ла Лига: Гранада - Барселона
05:30 Ла Лига: «Голмайсторът на Ла Лига» «Голмайсторът на Ла Лига»
06:00 Ла Лига: Севиля - Райо Валекано
08:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Майорка
10:00 Ла Лига: Жирона - Алмерия
12:00 Ла Лига: Селта - Атлетико Мадрид
14:00 Ла Лига: Барселона - Атлетик Билбао
16:00 Ла Лига 2: Еспаньол - Овиедо Втори плейоф финал
18:00 Копа Америка: САЩ - Боливия САЩ - Боливия
20:00 ПРЯКО, «Пред Стадиона» - спортно шоу «Пред Стадиона» - спортно шоу
21:30 Копа Америка: Уругвай - Панама Уругвай - Панама
23:30 Ла Лига: Валенсия - Кадис
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика