ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 19.05.2022 09:37 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
ERT 3 GR

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="ert3-gr"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
00:00 La Garconne: Με Διπλή Ταυτότητα Ε2
01:00 Η Ασία στον Α’ Παγκόσμιο Πόλεμο Ε2 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ2 Ε6 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
07:00 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε10 (Ε)
08:00 Βαλκάνια Εξπρές (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε7 (Ε)
09:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε10 (Ε)
10:00 Βόλτα στην Αρχαία Αίγυπτο Ε2 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε9
14:00 Με Σηκωμένα τα Μανίκια Ε2
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε2 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε9 (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:15 Χάντμπολ: ΑΕΚ - Ολυμπιακός (Ζ)
22:15 Μνήμες Γηπέδων (Ε)
22:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε10 (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Οι Μικροί Φόνοι της Αγκάθα Κρίστι Κ1 Ε1 (Ε)
01:00 Στα Άδυτα της Μαφίας: Νέα Υόρκη Ε2 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε1 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Με Σηκωμένα τα Μανίκια Ε1 (Ε)
07:00 Χωρίς Αποσκευές: Λατινική Αμερική (Ε)
07:30 Με Σηκωμένα τα Μανίκια Ε2 (Ε)
08:30 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε9 (Ε)
09:20 Μια Νύχτα Παραμυθένια (Ε)
11:00 Σπιτικό Φαγητό με την Έμπα Ε4 (Ε)
11:30 Βαλκάνια Εξπρές (Ε)
12:30 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε10 (Ε)
13:30 Βότανα, Καρποί της Γης (Ε)
14:00 Μουσικές Οικογένειες Ε6 (Ε)
15:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:30 Μνήμες Γηπέδων
15:45 Μπάσκετ: Καρδίτσα - Αμύντας (Ζ)
18:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Περιστέρι (Ζ)
20:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Μπάσκετ: ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Απόλλων Πάτρας (Ζ)
23:00 The Sleeping Tiger
00:00 Οι Μικροί Φόνοι της Αγκάθα Κρίστι Κ1 Ε1 (Ε)
00:30 Εκεί που Γεννιούνται οι Θρύλοι Κ1 Ε1 (Ε)
01:30 Χωρίς Αποσκευές: Λατινική Αμερική Ε15 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε2 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Βόλτα στην Αρχαία Αίγυπτο Ε2 (Ε)
07:00 Σπιτικό Φαγητό με την Έμπα Ε4 (Ε)
07:30 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε10 (Ε)
08:30 Η Ιστορία των Ελληνικών Σιδηροδρόμων Ε9 (Ε)
09:30 Ο Κρίστιαν Τίλεμαν Διευθύνει Μπρούκνερ
11:00 Πράσινοι Προορισμοί Ε9 (Ε)
12:00 IQ, Ένας Παραπλανητικός Δείκτης (Ε)
13:00 ΑΓΡΟweek Κ3
13:30 Κυριακή στο Χωριό Ξανά
15:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:30 36ο Φεστιβάλ Τσίρκου Μόντε Κάρλο 2012
17:00 Pre Game (Ζ)
17:30 Ποδόσφαιρο: Βέροια - Λεβαδειακός (Ζ)
19:15 Post Game (Ζ)
20:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Μπάσκετ: Ιωνικός HNC Revolution - Ολυμπιακός (Ζ)
23:00 Φράνκι Ντρέικ Ε8
00:00 Babylon Berlin Κ3 Ε8 (Ε)
00:30 Εκεί που Γεννιούνται οι Θρύλοι Κ1 Ε1 (Ε)
01:00 Πώς το Βιάγκρα Άλλαξε τον Κόσμο
02:00 Προκαταλήψεις (Ε)
03:00 Βαλκάνια Εξπρές (Ε)
04:00 Πώς το Βιάγκρα Άλλαξε τον Κόσμο (Ε)
05:00 Μια Νύχτα Παραμυθένια (Ε)
05:00 Μια Νύχτα Παραμυθένια (Ε)
05:00 Μια Νύχτα Παραμυθένια (Ε)
05:00 Μια Νύχτα Παραμυθένια (Ε)
05:00 Μια Νύχτα Παραμυθένια (Ε)
06:30 Εκεί που Γεννιούνται οι Θρύλοι Κ1 Ε1 (Ε)
07:30 ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
08:00 Άξονες Ανάπτυξης Κ2 Ε8 (Ε)
08:30 Διάλογος Κ2 Ε7 (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε8 (Ε)
09:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε11 (Ε)
10:00 Βόλτα στην Αρχαία Αίγυπτο Ε3 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 Τοπικές Κουζίνες Ε2 (Ε)
14:00 Με Σηκωμένα τα Μανίκια Ε3
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε2 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Οίνος ο Αγαπητός Κ2 (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:10 Τζάμπολ
21:00 Βόλεϊ: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (Ζ)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Από το Σήμερα στο Μέλλον (Ε)
01:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε9 (Ε)
02:00 IQ, Ένας Παραπλανητικός Δείκτης (Ε)
03:00 Πράσινοι Προορισμοί Ε9 (Ε)
04:00 Babylon Berlin Κ3 Ε8 (Ε)
05:00 Κυριακή στο Χωριό Ξανά (Ε)
05:00 Κυριακή στο Χωριό Ξανά (Ε)
05:00 Κυριακή στο Χωριό Ξανά (Ε)
05:00 Κυριακή στο Χωριό Ξανά (Ε)
06:30 Φράνκι Ντρέικ Ε8 (Ε)
07:00 Τοπικές Κουζίνες Ε2 (Ε)
08:00 Μεθόριοι Δρόμοι Ε9 (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε9 (Ε)
09:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε12 (Ε)
10:00 Βόλτα στην Αρχαία Αίγυπτο Ε4 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 24 Ώρες Ελλάδα Ε11 (Ε)
14:00 Με Σηκωμένα τα Μανίκια Ε4
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε3 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Ελλήνων Δρώμενα (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:15 Χάντμπολ: Ολυμπιακός - ΑΕΚ (Ζ)
22:15 Μνήμες Γηπέδων
22:30 Ταξίδι στην Ιταλία (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Η Μαύρη Βίβλος Ε2 (Ε)
01:15 Ταξίδι στην Ιταλία Ε11 (Ε)
01:45 Έμπνευση και Καινοτομία Ε8 (Ε)
02:15 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε2 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Οίνος ο Αγαπητός Κ2 (Ε)
07:00 Ελλήνων Δρώμενα (Ε)
08:00 24 Ώρες Ελλάδα Ε11 (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε10 (Ε)
09:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε13 (Ε)
10:00 Ισραήλ, η Χώρα των Αντιθέσεων Ε1 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
13:30 Άξονες Ανάπτυξης Κ3 Ε3
14:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε1
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε4 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
18:00 Μπάσκετ: ΚΑΕ Λάρισα - Προμηθέας Πάτρας (Ζ)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:15 Μπάσκετ: Απόλλων Πάτρας - Ολυμπιακός (Ζ)
22:15 Μνήμες Γηπέδων (Ε)
22:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε13 (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Αποκάλυψη: Α’ Παγκόσμιος Πόλεμος Κ1 Ε3 (Ε)
01:00 Silicon Valley: Η Άγνωστη Ιστορία (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε3 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Silicon Valley: Η Άγνωστη Ιστορία (Ε)
07:00 ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
07:30 Άξονες Ανάπτυξης Κ3 Ε3 (Ε)
08:00 Borders Κ2 Ε3 (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε11 (Ε)
09:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε14 (Ε)
10:00 Ισραήλ, η Χώρα των Αντιθέσεων Ε2 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε11
14:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε2
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε5 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε11 (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:05 Ταξίδι στην Ιταλία Ε14 (Ε)
20:30 Έμπνευση και Καινοτομία Ε11 (Ε)
21:00 Ισραήλ, η Χώρα των Αντιθέσεων Ε2 (Ε)
22:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε2 (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 La Garconne: Με Διπλή Ταυτότητα Ε3
01:00 Η Ασία στον Α’ Παγκόσμιο Πόλεμο Ε3 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε4 (Ε)
03:00 Ισραήλ, η Χώρα των Αντιθέσεων Ε1 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
07:00 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε11 (Ε)
08:00 Balkan Express (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε12 (Ε)
09:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε15 (Ε)
10:00 Γεύσεις της Αφρικής
11:00 Περίμετρος
13:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε10
14:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε3
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε6 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε10 (Ε)
20:00 Στίβος: IAAF Diamond League (Ζ)
22:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε3 (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Οι Μικροί Φόνοι της Αγκάθα Κρίστι Κ1 (Ε)
01:00 Στα Άδυτα της Μαφίας: Νέα Υόρκη Ε3 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε5 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε2 (Ε)
07:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε12 (Ε)
07:30 Καιρός για Γεννητούρια Ε3 (Ε)
08:30 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε10 (Ε)
09:30 Με την Μπαγκέτα του Φάμπιο Λουίζι: Στραβίνσκι (Ε)
11:00 Σπιτικό Φαγητό με την Έμπα Ε5 (Ε)
11:30 Βαλκάνια Εξπρές (Ε)
12:30 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε11 (Ε)
13:30 Βότανα, Καρποί της Γης (Ε)
14:00 Μουσικές Οικογένειες Ε8 (Ε)
15:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:30 37ο Διεθνές Φεστιβάλ Τσίρκο του Μέλλοντος (Ε)
17:15 Χωρίς Αποσκευές: Μέση Ανατολή και Αφρική (Ε)
18:00 Μπάσκετ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (Ζ)
20:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Κολοσσός H Hotels (Ζ)
23:00 Inland Empire (Inland Empire)
00:00 Οι Μικροί Φόνοι της Αγκάθα Κρίστι Κ1 (Ε)
01:30 Γεύσεις της Αφρικής (Ε)
02:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε15 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε6 (Ε)
07:00 Σπιτικό Φαγητό με την Έμπα Ε4 (Ε)
07:30 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε11 (Ε)
08:30 Η Ιστορία των Ελληνικών Σιδηροδρόμων Ε10 (Ε)
09:30 Η Mirga Grazinyte-Tyla Διευθύνει Μπετόβεν & Στραβίνσκι (Ε)
11:00 Πράσινοι Προορισμοί Ε10 (Ε)
12:00 Μετατραυματικό Στρες (Ε)
13:00 ΑΓΡΟweek Κ3
13:30 Κυριακή στο Χωριό Ξανά
15:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:30 32ο Διεθνές Φεστιβάλ Τσίρκο του Μέλλοντος (Ε)
17:00 Pre Game (Ζ)
17:30 Ποδόσφαιρο: Λεβαδειακός - Βέροια (Ζ)
19:15 Post Game (Ζ)
20:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
20:30 Τα Πολλά Πρόσωπα της Ευρώπης Ε14 (Ε)
21:00 Χωρίς Αποσκευές: Μέση Ανατολή και Αφρική Ε2 (Ε)
21:30 Ένας Χρόνος στη Ζωή των Τσιγγάνων (Ε)
23:00 Φράνκι Ντρέικ Ε9
00:00 Babylon Berlin Κ3 Ε9 (Ε)
02:00 Η Τέχνη των Αγγέλων (Ε)
03:00 Βαλκάνια Εξπρές (Ε)
04:00 Μουσικές Οικογένειες Ε8 (Ε)
05:00 Με την Μπαγκέτα του Φάμπιο Λουίζι: Στραβίνσκι (Ε)
07:30 ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
08:00 Άξονες Ανάπτυξης Κ2 Ε9 (Ε)
08:30 Διάλογος Κ2 Ε6 (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε13 (Ε)
09:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε16 (Ε)
10:00 Μαγικό Ομάν Ε1 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 Τοπικές Κουζίνες Ε8 (Ε)
14:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε4
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε7 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Οίνος ο Αγαπητός Κ2 Ε2 (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:10 Τζάμπολ
21:00 Χάντμπολ: ΑΕΚ - Ολυμπιακός (Ζ)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Μία Τοξική Πόλη (Ε)
01:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε10 (Ε)
02:00 Μετατραυματικό Στρες (Ε)
03:00 Πράσινοι Προορισμοί Ε10
04:00 Babylon Berlin Κ3 Ε9 (Ε)
05:00 Κυριακή στο Χωριό Ξανά (Ε)
05:00 Κυριακή στο Χωριό Ξανά (Ε)
05:00 Κυριακή στο Χωριό Ξανά (Ε)
06:30 Φράνκι Ντρέικ Ε9 (Ε)
07:00 Τοπικές Κουζίνες Ε8 (Ε)
08:00 Μεθόριοι Δρόμοι (Ε)
09:00 Έμπνευση και Καινοτομία Ε14 (Ε)
09:30 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε1
10:00 Μαγικό Ομάν Ε2 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 24 Ώρες Ελλάδα Ε12 (Ε)
14:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε5
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε8 (Ε)
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Ελλήνων Δρώμενα (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:05 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε1 (Ε)
20:30 Έμπνευση και Καινοτομία Ε14 (Ε)
21:00 Μαγικό Ομάν Ε2 (Ε)
22:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε5 (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Ομοφοβία (Ε)
01:30 Ταξίδι στην Ιταλία Ε16 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε7 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Οίνος ο Αγαπητός Κ2 Ε2 (Ε)
07:00 Ελλήνων Δρώμενα (Ε)
08:00 24 Ώρες Ελλάδα Ε12 (Ε)
09:00 Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε1 (Ε)
09:30 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε2
10:00 Το Ιράν από Ψηλά Ε1 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
13:30 Άξονες Ανάπτυξης Κ3 Ε4
14:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε6
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ4 Ε1
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
19:30 Άξονες Ανάπτυξης Κ3 Ε4 (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:05 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε2 (Ε)
20:30 Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε1 (Ε)
21:00 Το Ιράν από Ψηλά Ε1 (Ε)
22:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε6 (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Ομοφοβία (Ε)
01:00 Το Μονοπώλιο Microsoft (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ3 Ε8 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Το Μονοπώλιο Microsoft (Ε)
07:00 ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
07:30 Άξονες Ανάπτυξης Κ3 Ε4 (Ε)
08:00 Borders Κ2 Ε4 (Ε)
09:00 Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε2 (Ε)
09:30 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε3
10:00 Το Ιράν από Ψηλά Ε2 (Ε)
11:00 Περίμετρος
13:00 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε12
14:00 Απίθανες Ιστορίες Ε1 (Ε)
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ4 Ε2
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε12 (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:05 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε3 (Ε)
20:30 Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε2 (Ε)
21:10 Δέηση Πόντου (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 La Garconne: Με Διπλή Ταυτότητα Ε4
01:00 Η Ασία στον Α’ Παγκόσμιο Πόλεμο Ε4 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ4 Ε1 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Καιρός για Γεννητούρια Ε6 (Ε)
07:00 Άγρια Ελλάδα Κ3 Ε12 (Ε)
08:00 Βαλκάνια Εξπρές Ε10 (Ε)
09:00 Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε3 (Ε)
09:30 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε4
10:00 Διακοπές στη Σαχάρα
11:00 Περίμετρος
13:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε11
14:00 Απίθανες Ιστορίες Ε2 (Ε)
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
15:50 ΕΡΤ Αθλητικά
15:55 ΕΡΤ Καιρός
16:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ4 Ε3
17:00 Ο Κόσμος των Σπορ
17:45 Δελτίο Καιρού
18:00 Ο3
19:00 Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Ε11 (Ε)
20:00 Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
20:05 Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε4 (Ε)
20:30 Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε3 (Ε)
21:00 Διακοπές στη Σαχάρα (Ε)
22:00 Απίθανες Ιστορίες Ε2 (Ε)
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
23:40 ΕΡΤ Αθλητικά
23:45 Δελτίο Καιρού
00:00 Οι Μικροί Φόνοι της Αγκάθα Κρίστι Κ1 Ε3 (Ε)
01:00 Στα Άδυτα της Μαφίας: Νέα Υόρκη Ε4 (Ε)
02:00 Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ4 Ε2 (Ε)
03:00 Ο3 (Ε)
04:00 Περίμετρος (Ε)
06:00 Απίθανες Ιστορίες Ε1 (Ε)
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика