ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач) | EPG NOARCH [без архива]

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 29.01.2023 16:48 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
ERT 2 GR

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="ert2-gr"
💠 Программа показана из текущего файла EPG_NOARCH
00:30 1.000 τ.μ.Xρόνου (Ε)
00:45 Μικρές Ιστορίες
01:15 Δες & Βρες (Ε)
02:10 Ζώα Ιδιοφυίες (Ε)
03:00 Λεωφορείο
04:30 Οδηγός Υγιεινής Διατροφής (Ε)
05:00 Το Μεσογειακό Βιβλίο Μαγειρικής του Έινσλι (Ε)
06:00 Δύο Ζωές (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:15 Το Σχολείο της Έλεν
08:25 Μπλούι
08:50 Πάφιν Ροκ
09:10 Τα Ζωάκια του Άντι
09:20 Τα Ζωάκια του Άντι
09:30 Kookooland
10:00 Λάχανα και Χάχανα - Κλικ στη Λαχανοχαχανοχώρα
10:45 Οικογένεια Ασβόπουλου-Αλεπουδέλη
10:55 Οικογένεια Ασβόπουλου-Αλεπουδέλη
11:05 Οικογένεια Ασβόπουλου-Αλεπουδέλη
11:15 Ομάδα Πτήσης
11:25 Ομάδα Πτήσης
11:40 Ομάδα Πτήσης
11:50 Γεια σου, Ντάγκι
12:00 Γεια σου, Ντάγκι
12:05 Γεια σου, Ντάγκι
12:10 Γεια σου, Ντάγκι
12:20 Τζότζο και Γιαγιάκα
12:30 Τζότζο και Γιαγιάκα
12:40 Τζότζο και Γιαγιάκα
12:50 Τζότζο και Γιαγιάκα
13:00 Πλάνα με Ουρά Κ3
14:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5
14:50 Προ Παντός Ψυχραιμία
16:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζ)
18:00 Μαμά-δες Κ4
19:00 Κάτι Γλυκό Κ2
20:00 Εκπομπή
21:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζ)
23:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ5
00:30 1.000 τ.μ.Xρόνου (Ε)
02:00 Δες & Βρες
02:50 Οδηγός Υγιεινής Διατροφής
03:20 Ζώα Ιδιοφυίες (Ε)
04:15 Κάτι Γλυκό Κ2 (Ε)
05:00 Το Μεσογειακό Βιβλίο Μαγειρικής του Έινσλι (Ε)
06:00 Δύο Ζωές (Ε)
07:00 Πλάνα με Ουρά Κ3 (Ε)
08:00 Η Θαυμαστή Ωδή των Ζώων του Άτενμπρο (Ε)
09:00 Θεία Λειτουργία
11:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ3 (Ε)
12:30 Με Αρετή και Τόλμη
13:00 Μαμά-δες Κ4 Ε28
14:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε56
15:00 Οι Άνδρες Ξέρουν ν’ Αγαπούν
16:30 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζ)
19:00 Πλάνα με Ουρά Κ3 Ε26
20:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ5 Ε16 (Ε)
21:55 Η Λέσχη του Βιβλίου (Ε)
22:00 Η Υπέροχη Φίλη Μου Κ2 Ε7
23:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ5 Ε16
23:05 Η Υπέροχη Φίλη Μου Κ2 Ε8
00:10 Στην Πυρά
01:00 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ5 Ε32 (Ε)
02:10 Πορεία στον Χρόνο
03:10 Οι Γυναίκες Κάνουν Ταινίες Ε7 (Ε)
04:15 Βενιζέλος, Αγώνας για τη Μικρά Ασία (Ε)
05:50 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ5 Ε32
07:00 Πλάνα με Ουρά Κ3 (Ε)
08:00 Λέο Ντα Βίντσι Ε6
08:35 Ομάδα Πτήσης Ε49
08:45 Ομάδα Πτήσης Ε50
09:00 Τα Ζωάκια του Άντι Ε1
09:10 Λάμα Λάμα
09:30 Ζώα Ιδιοφυίες Ε6
10:30 Οδηγός Υγιεινής Διατροφής Ε6
11:00 Αρχιτεκτονικά Στολίδια Ε5
12:00 Απολαυστικές Συνταγές με την Τζούλιετ Σίαρ Ε1
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ4 Ε14 (Ε)
14:00 Δες & Βρες (Ε)
15:00 Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης
16:30 Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι Ε19 (Ε)
16:45 Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι Ε20 (Ε)
17:00 Kookooland
17:30 Γεια σου, Ντάγκι Ε1
17:35 Γεια σου, Ντάγκι Ε2
17:40 Γεια σου, Ντάγκι Ε3
17:45 Η Καλύτερη Τούρτα Κερδίζει Ε16
18:15 Δύο Ζωές Ε106
19:15 Δύο Ζωές Ε107
20:10 Αρχιτεκτονικά Στολίδια Ε6
21:00 Επιχείρηση, Αλλάζουμε την Ελλάδα Ε4
22:00 Οι Περιπέτειες του Ρόμες Ρανγκανάθαν Κ2 Ε1
23:00 Ευτυχισμένος Όσκαρ
00:10 Στην Πυρά
00:50 Η Τέχνη του Εγκλήματος Κ3 Ε1
01:40 Οι Γυναίκες Κάνουν Ταινίες Ε8 (Ε)
02:40 Η Θαυμαστή Ωδή των Ζώων του Άτενμπρο (Ε)
04:00 Φωτεινά Μονοπάτια (Ε)
05:00 Μαμά-δες Κ4 (Ε)
06:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 (Ε)
08:00 Λέο Ντα Βίντσι Ε7 (Ε)
08:35 Ομάδα Πτήσης Ε1 (Ε)
08:45 Ομάδα Πτήσης Ε2 (Ε)
09:00 Τα Ζωάκια του Άντι Ε2
09:10 Λάμα Λάμα
09:30 Η Άγρια Μαγεία των Ωκεανών Ε1
10:30 Οδηγός Υγιεινής Διατροφής Ε7 (Ε)
11:00 Αρχιτεκτονικά Στολίδια Ε6 (Ε)
12:00 Απολαυστικές Συνταγές με την Τζούλιετ Σίαρ Ε2
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ4 Ε15 (Ε)
14:00 Δες & Βρες (Ε)
15:00 Ένας Απένταρος Λεφτάς
16:30 Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι Ε21 (Ε)
16:45 Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι Ε22
17:00 Kookooland
17:30 Γεια σου, Ντάγκι
17:35 Γεια σου, Ντάγκι
17:40 Γεια σου, Ντάγκι
17:45 Η Καλύτερη Τούρτα Κερδίζει Ε17
18:15 Δύο Ζωές Ε108
19:15 Δύο Ζωές Ε109
20:10 Αρχιτεκτονικά Στολίδια
21:00 Η Εποχή των Εικόνων Κ5 Ε6
22:00 Οι Περιπέτειες του Ρόμες Ρανγκανάθαν Κ2 Ε2
23:00 Το Τελευταίο Μάθημα
00:50 Η Τέχνη του Εγκλήματος Κ1
01:50 Η Τέχνη του Εγκλήματος Κ3 Ε2 (Ε)
02:50 Δες & Βρες (Ε)
03:40 Επιχείρηση, Αλλάζουμε την Ελλάδα (Ε)
04:30 Οι Περιπέτειες του Ρόμες Ρανγκανάθαν Κ2 (Ε)
05:20 Απολαυστικές Συνταγές με την Τζούλιετ Σίαρ (Ε)
06:15 Δύο Ζωές (Ε)
08:00 Λέο Ντα Βίντσι Ε8 (Ε)
08:35 Ομάδα Πτήσης Ε3 (Ε)
08:45 Ομάδα Πτήσης Ε4 (Ε)
09:00 Τα Ζωάκια του Άντι Ε3
09:10 Λάμα Λάμα
09:30 Η Άγρια Μαγεία των Ωκεανών Ε1
10:30 Οδηγός Υγιεινής Διατροφής Ε7 (Ε)
11:00 Αρχιτεκτονικά Στολίδια Ε6 (Ε)
12:00 Απολαυστικές Συνταγές με την Τζούλιετ Σίαρ Ε2
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε55 (Ε)
14:00 Δες & Βρες (Ε)
15:00 Ο Χρυσός και ο Τενεκές
16:30 Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι Ε23
16:45 Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι Ε24
17:00 Kookooland
17:30 Γεια σου, Ντάγκι
17:35 Γεια σου, Ντάγκι
17:40 Γεια σου, Ντάγκι
17:45 Η Καλύτερη Τούρτα Κερδίζει
18:15 Δύο Ζωές
19:15 Δύο Ζωές
20:10 Αρχιτεκτονικά Στολίδια Ε7
21:00 Κλεινόν Άστυ - Ιστορίες της Πόλης Κ1 Ε1
22:00 Οι Περιπέτειες του Ρόμες Ρανγκανάθαν Κ2 Ε3
23:00 Φως στο Σκοτάδι
00:50 Η Τέχνη του Εγκλήματος Κ1
03:00 Δες & Βρες (Ε)
03:45 Η Εποχή των Εικόνων Κ5 (Ε)
04:30 Οι Περιπέτειες του Ρόμες Ρανγκανάθαν Κ2
05:20 Απολαυστικές Συνταγές με την Τζούλιετ Σίαρ (Ε)
06:15 Δύο Ζωές (Ε)
08:00 Λέο Ντα Βίντσι Ε8 (Ε)
08:35 Ομάδα Πτήσης Ε3 (Ε)
08:45 Ομάδα Πτήσης Ε4 (Ε)
09:00 Τα Ζωάκια του Άντι Ε3
09:10 Λάμα Λάμα
09:30 Η Άγρια Μαγεία των Ωκεανών Ε1
10:30 Οδηγός Υγιεινής Διατροφής Ε7 (Ε)
11:00 Αρχιτεκτονικά Στολίδια Ε6 (Ε)
12:00 Απολαυστικές Συνταγές με την Τζούλιετ Σίαρ Ε2
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5
14:00 Δες & Βρες
15:00 Το Στραβόξυλο
16:45 Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι Ε25
17:00 Kookooland
17:30 Γεια σου, Ντάγκι
17:35 Γεια σου, Ντάγκι
17:40 Γεια σου, Ντάγκι
17:45 Η Καλύτερη Τούρτα Κερδίζει Ε19
18:15 Δύο Ζωές
19:15 Δύο Ζωές
20:10 Το Σύμπαν Κ4 Ε1
21:00 Μονόγραμμα Κ41
21:30 Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ8 Ε12 (Ε)
22:00 Οι Περιπέτειες του Ρόμες Ρανγκανάθαν Κ2 Ε4
23:00 Γυναίκες Δηλητήριο
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика