ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 22.05.2022 22:21 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
ERT 2 GR

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="ert2-gr"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
01:45 The David Cassidy Story
03:15 Από Πέτρα και Χρόνο Κ6
03:45 Van Life
04:15 Φωτεινά Μονοπάτια
05:10 Δεν Είσαι Μόνος
05:10 Δεν Είσαι Μόνος
05:10 Δεν Είσαι Μόνος
05:10 Δεν Είσαι Μόνος
06:10 Τα ορφανά του 1821: Ιστορίες Αμερικανικού Φιλελληνισμού
07:00 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ3 (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος
09:30 Inside the Zoo Ε7
10:30 Με Οικολογική Ματιά Ε2 (Ε)
11:30 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ2 Ε6
12:30 Chef Exchange Κ1 Ε2
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ1 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου (Ε)
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ (Ε)
17:00 Εν Πλω Ε2 (Ε)
18:00 Σίσι, η Νεαρή Αυτοκράτειρα (Sissi: The Young Empress)
20:00 Ιστορίες Όμορφης Ζωής Κ2 Ε6 (Ε)
21:00 Μια Εικόνα Χίλιες Σκέψεις Κ2 Ε1
21:30 Μονόγραμμα Ε4 (Ε)
22:00 Το Χάσμα Κ2 Ε6
23:00 Beauty Shop
00:50 Κλαρίς Ε2
01:00 Κλαρίς Ε1
02:00 Lucifer Κ1 Ε1 (Ε)
03:00 Lucifer Κ1 Ε2 (Ε)
03:40 Κυψέλη (Ε)
05:40 Υστερόγραφο (Ε)
05:40 Υστερόγραφο (Ε)
05:40 Υστερόγραφο (Ε)
06:30 Chef Exchange (Ε)
07:00 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ1 (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος
09:30 Inside the Zoo
10:30 Με Οικολογική Ματιά Ε4
11:30 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ3 Ε1
12:30 Chef Exchange Κ1 Ε3
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε5 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
17:00 Εν Πλω Ε3 (Ε)
18:00 Σίσι, τα Μοιραία Χρόνια (Sissi: The Fateful Years of an Empress)
20:00 Ώρα Χορού Ε7 (Ε)
21:00 Κλεινόν Άστυ - Ιστορίες της Πόλης Κ3
22:00 Το Χάσμα Κ2 Ε7
23:00 Η Γυναίκα του Πέμπτου
00:30 Κλαρίς
00:50 Κλαρίς Ε2
01:50 Lucifer Κ1 Ε3 (Ε)
02:40 Lucifer Κ1 Ε4 (Ε)
03:30 Κυψέλη (Ε)
05:30 Μια Εικόνα Χίλιες Σκέψεις (Ε)
05:30 Μια Εικόνα Χίλιες Σκέψεις (Ε)
05:30 Μια Εικόνα Χίλιες Σκέψεις (Ε)
06:00 Μονόγραμμα (Ε)
06:30 Chef Exchange (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος
09:30 Οι Μεγάλοι Χορευτές της Φύσης Ε1 (Ε)
10:30 Με Οικολογική Ματιά Ε6 (Ε)
11:30 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ3 Ε2 (Ε)
12:30 Chef Exchange Κ1 Ε4
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε6 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
17:00 Εν Πλω Ε4 (Ε)
18:00 Μπένι & Τζουν
20:00 Το Δίκτυο (Ε)
21:00 Από Πέτρα και Χρόνο Κ6 Ε4
21:30 Ες Αύριον τα Σπουδαία
22:00 Το Χάσμα
23:00 Ο Πρόεδρος (The Summit)
00:30 Κλαρίς
01:30 Κυψέλη
03:30 Κλεινόν Άστυ - Ιστορίες της Πόλης Κ3 (Ε)
04:30 Το Χάσμα
05:30 Πλανήτης Σεφ Κ1
07:00 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ3 (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Οι Περιπέτειες Σαφάρι του Άντι
08:25 Αν Ήμουν Ζώο (Ε)
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
09:00 Αν Ήμουν Ζώο Ε51 (Ε)
09:05 Το Σχολείο της Έλεν Ε44 (Ε)
09:30 Inside the Zoo Ε5
10:30 Με Οικολογική Ματιά
11:30 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ2 Ε4 (Ε)
12:30 Φάκελος: Διατροφή & Διαβήτης Ε5
13:00 Κάτι Γλυκό Κ2 Ε1 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Αριθμοκυβάκια (Ε)
16:40 Οι Περιπέτειες Σαφάρι του Άντι
17:00 Τα Πιο Εντυπωσιακά Ταξίδια του Κόσμου με Τρένο Κ1 (Ε)
18:00 Νίκολας Νίκλεμπι
20:00 Πλάνα με Ουρά Κ3 Ε4 (Ε)
21:00 Στα Άκρα Κ15
22:00 Το Χάσμα Κ2 Ε4
23:00 Ο Πρόεδρος (The Summit)
23:30 Ο Κανόνας της Σιωπής (The Company You Keep)
01:00 Κλαρίς Ε4
02:00 Lucifer Κ1 Ε7 (Ε)
02:50 Lucifer Κ1 Ε8 (Ε)
03:40 Κυψέλη (Ε)
05:40 Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ3 (Ε)
05:40 Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ3 (Ε)
05:40 Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ3 (Ε)
06:10 Εν Πλω (Ε)
07:40 Chef Exchange Κ2 Ε1 (Ε)
08:00 Αν Ήμουν Ζώο Ε8 (Ε)
08:05 Αν Ήμουν Ζώο Ε52 (Ε)
08:10 Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό Ε43 (Ε)
08:40 Τα Ζωάκια του Άντι (Ε)
08:50 Λάμα Λάμα (Ε)
09:15 Σούπερ Τερατάκια (Ε)
09:50 Τα Ζωάκια του Άντι
10:10 Χάγκλμπου (Ε)
10:40 Αριθμοκυβάκια (Ε)
11:10 Πάφιν Ροκ (Ε)
11:45 Ποιος Μάρτιν;
12:15 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
12:50 Υδρόγειος (Ε)
13:00 Mr. Bean Cartoons
14:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε7
15:00 Αλλού το Ονειρο κι Αλλού το Θαύμα
16:30 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ2 Ε9 (Ε)
17:15 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ2 Ε10 (Ε)
18:00 Μαμά-δες Κ4 Ε6
19:00 Κάτι Γλυκό Κ2 Ε3
20:00 Ιστορίες Όμορφης Ζωής Κ2 Ε6
21:00 Ώρα Χορού Ε8
22:00 Art Week Κ8 Ε25
23:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ4 Ε18
23:30 Ο Κανόνας της Σιωπής (The Company You Keep)
01:40 Το Μακρινό Γάβγισμα των Σκύλων
03:10 Lucifer Κ1 Ε9 (Ε)
04:00 Lucifer Κ1 Ε10 (Ε)
04:50 Κυψέλη (Ε)
06:40 Στα Άκρα Κ20 (Ε)
07:00 Κάτι Γλυκό (Ε)
08:00 Δεν Είσαι Μόνος Ε2 (Ε)
09:00 Αρχιερατική Θεία Λειτουργία (Ζ)
12:00 Blue Mission
12:30 Με Αρετή και Τόλμη
13:00 Από Πέτρα και Χρόνο Κ6 Ε5
13:30 Van Life Ε10 (Ε)
14:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε8
15:00 Σήκω Χόρεψε Συρτάκι
16:30 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ2 Ε11
17:15 Αποκαθιστώντας την Εγγύτητα
19:00 Πλάνα με Ουρά Κ3 Ε6
20:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ4 Ε10 (Ε)
22:00 Επικίνδυνες Ε13 (Ε)
23:00 Αναζητώντας τον Χέντριξ (Smuggling Hendrix)
00:40 Μικρές Ιστορίες
01:00 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ5 Ε26
02:00 ΗΠΑ: Ο Πόλεμος των Ναρκωτικών Ε3
03:00 Art Week (Ε)
04:00 Μαμά-δες (Ε)
05:00 Ιστορίες Όμορφης Ζωής (Ε)
07:00 Πλάνα με Ουρά
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ (Ε)
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος
09:30 Αγρια Φύση με τον Γκόρντον Μπιουκάναν (Ε)
10:30 Οικολόγοι-Ηρωΐδες Ε1
11:30 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ3 Ε4
12:30 Chef Exchange Κ1 Ε2
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ2 Ε38
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου (Ε)
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ (Ε)
17:00 Εν Πλω Ε6
18:00 Άννα με Α Κ3 Ε1
19:00 Άννα με Α Κ3 Ε2
20:00 Μαμά-δες Κ4 Ε6 (Ε)
21:00 Υστερόγραφο Κ2 Ε9
22:00 Departure Κ1 Ε1 (Ε)
23:00 Η Νηπιαγωγός (The Kindergarten Teacher)
00:40 Μικρές Ιστορίες
00:50 Κλαρίς Ε5
01:10 Love Me Not
02:50 Μπρίτνεϊ για Πάντα (Britney Ever After)
04:30 Από Πέτρα και Χρόνο Κ6
05:00 Επικίνδυνες (Ε)
05:00 Επικίνδυνες (Ε)
05:00 Επικίνδυνες (Ε)
06:00 Τα ορφανά του 1821: Ιστορίες Αμερικανικού Φιλελληνισμού
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος (Ε)
09:30 Αγρια Φύση με τον Γκόρντον Μπιουκάναν Ε2 (Ε)
10:30 Οικολόγοι-Ηρωΐδες Ε2
11:30 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ3 Ε5
12:30 Chef Exchange Κ1 Ε3
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ1 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου (Ε)
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ (Ε)
17:00 Εν Πλω Ε7
18:00 Ξένη Σειρά
20:00 Ιστορίες Όμορφης Ζωής Κ2 Ε6 (Ε)
21:00 Μια Εικόνα Χίλιες Σκέψεις Κ2 Ε2
21:30 Μονόγραμμα Ε1 (Ε)
22:00 Ξένη Σειρά
23:00 Για Καλό και για Κακό (Just to Be Sure)
00:50 Κλαρίς Ε6
01:50 Lucifer Κ1 Ε11 (Ε)
02:40 Lucifer Κ1 Ε12 (Ε)
03:30 Κυψέλη (Ε)
05:30 Υστερόγραφο (Ε)
05:30 Υστερόγραφο (Ε)
06:30 Άννα με Α Κ3 (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος (Ε)
09:30 Αγρια Φύση με τον Γκόρντον Μπιουκάναν Ε3 (Ε)
10:30 Οικολόγοι-Ηρωΐδες Ε3
11:30 Εκπληκτικά Ξενοδοχεία Κ3 Ε6
12:30 Chef Exchange Κ2 Ε4
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε7 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου (Ε)
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ (Ε)
17:00 Εν Πλω Ε8
18:00 Ξένη Σειρά
20:00 Ώρα Χορού Ε8 (Ε)
21:00 Κλεινόν Άστυ - Ιστορίες της Πόλης Κ3
22:00 Ξένη Σειρά
23:00 Μια Προσωπική Ιστορία (Rainbow: A Private Affair)
00:30 Κλαρίς Ε7
00:50 Κλαρίς Ε6
01:50 Κυψέλη
03:50 Μια Εικόνα Χίλιες Σκέψεις
04:20 Ξένη Σειρά
05:20 Εν Πλω
05:20 Εν Πλω
06:15 Ξένη Σειρά
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος (Ε)
09:30 Αγρια Φύση με τον Γκόρντον Μπιουκάναν (Ε)
10:30 Οικολόγοι-Ηρωΐδες Ε4
11:30 Ξένο Ντοκιμαντέρ
12:30 Chef Exchange Κ2 Ε5
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε8 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου (Ε)
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ (Ε)
17:00 Εν Πλω Ε9
18:00 Ξένη Σειρά
20:00 Το Δίκτυο Ε11 (Ε)
21:00 Από Πέτρα και Χρόνο Κ6 Ε5 (Ε)
21:30 Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ8 Ε4
22:00 Ξένη Σειρά
23:00 Ένα Ενωμένο Βασίλειο
00:30 Κλαρίς Ε7
00:55 Κλαρίς Ε8
01:30 Κυψέλη
03:30 Κλεινόν Άστυ - Ιστορίες της Πόλης Κ3 (Ε)
04:30 Ξένη Σειρά
05:10 Κλεινόν Άστυ - Ιστορίες της Πόλης Κ3 (Ε)
05:30 Εν Πλω
06:10 Άννα με Α Κ3
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου
09:20 Υδρόγειος (Ε)
09:30 Αγρια Φύση με τον Γκόρντον Μπιουκάναν (Ε)
10:30 Οικολόγοι-Ηρωΐδες Ε5
11:30 Ξένο Ντοκιμαντέρ
12:30 Chef Exchange Κ2 Ε6
13:00 Κάτι Γλυκό Κ2 Ε3 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου (Ε)
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
17:00 Εν Πλω Ε10
18:00 Άννα με Α Κ3 Ε9 (Ε)
19:00 Άννα με Α Κ3 Ε10 (Ε)
20:00 Πλάνα με Ουρά Κ3 Ε6 (Ε)
21:00 Στα Άκρα
22:00 Departure Κ1 Ε5 (Ε)
23:00 Το Νεκρό Κορίτσι (The Dead Girl)
00:30 The Long Breakup
00:55 Κλαρίς Ε8
01:50 Lucifer Κ2 Ε4
02:40 Lucifer Κ2 Ε5
03:30 Κυψέλη
05:30 Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ3
06:00 Άννα με Α Κ3
07:30 Chef Exchange Κ2 (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό Ε42
08:40 Τα Ζωάκια του Άντι
08:50 Λάμα Λάμα (Ε)
09:15 Σούπερ Τερατάκια (Ε)
09:50 Τα Ζωάκια του Άντι
10:10 Χάγκλμπου
10:40 Αριθμοκυβάκια (Ε)
11:45 Οι Περιπέτειες Σαφάρι του Άντι (Ε)
12:15 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
12:50 Υδρόγειος
13:00 Mr. Bean Cartoons
14:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε5
15:00 Το Βλακόμουτρο
16:30 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ2 Ε5 (Ε)
17:55 Formula 1 2022 - Grand Prix Ισπανίας (Ζ)
19:00 Κάτι Γλυκό Κ2 Ε2
20:00 Ιστορίες Όμορφης Ζωής Κ2 Ε1
21:00 Ώρα Χορού Ε7
22:00 Art Week Κ8 Ε24
23:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ4
00:30 The Long Breakup
02:00 Το Σπίτι που Έχτισε ο Τζακ (The House That Jack Built)
04:40 Κυψέλη (Ε)
06:30 Στα Άκρα Κ20 (Ε)
07:00 Κάτι Γλυκό
08:00 Δεν Είσαι Μόνος (Ε)
09:00 Θεία Λειτουργία
11:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ4
12:30 Με Αρετή και Τόλμη
13:00 Από Πέτρα και Χρόνο Κ6
13:30 Van Life Ε11
14:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ5
15:00 Οικογένεια Χωραφά
16:55 Formula 1 2022 - Grand Prix Ισπανίας (Ζ)
19:05 Πλάνα με Ουρά Κ3 Ε6
20:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ4 Ε16 (Ε)
22:00 Επικίνδυνες Ε1
23:00 Ακαδημία Πλάτωνος
00:45 Μικρές Ιστορίες
01:00 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ5
02:00 ΗΠΑ: Ο Πόλεμος των Ναρκωτικών Ε4
03:00 Art Week
04:00 Ώρα Χορού (Ε)
05:00 Ιστορίες Όμορφης Ζωής (Ε)
07:00 Πλάνα με Ουρά (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου (Ε)
09:20 Υδρόγειος
09:30 Τόποι των Μουσώνων Κ1 Ε1 (Ε)
10:30 Οικολόγοι-Ηρωΐδες Ε6
11:30 Σάρα Βίνερ: Μια Βδομάδα με…
12:30 Φαγητά υπό Εξαφάνιση Ε1
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ2 Ε2 (Ε)
14:00 Κυψέλη
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ (Ε)
17:00 Οι Άγνωστες Περιπέτειες της Τζοάνα Λάμλεϊ Ε1
18:00 Μις Μαρπλ Κ1 Ε1 (Ε)
20:00 Μαμά-δες Κ4 Ε1
21:00 Υστερόγραφο Κ2
22:00 Departure Κ1 Ε6
23:00 Αναζητώντας τον Έρικ (Looking for Eric)
00:45 Μικρές Ιστορίες
01:10 Ελεύθερο Θέμα
03:40 Από Πέτρα και Χρόνο Κ6 (Ε)
04:10 Επικίνδυνες (Ε)
05:05 Φωτεινά Μονοπάτια (Ε)
06:00 Δεν Είσαι Μόνος (Ε)
08:00 Υδρόγειος
08:10 Ποιος Μάρτιν;
08:30 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
08:55 Τα Ζωάκια του Άντι
09:05 Χάγκλμπου (Ε)
09:20 Υδρόγειος (Ε)
09:30 Τόποι των Μουσώνων Κ1
10:30 Οικολόγοι-Ηρωΐδες Ε7
11:30 Σάρα Βίνερ: Μια Βδομάδα με… Ε2
12:30 Φαγητά υπό Εξαφάνιση Ε2
13:00 ΠΟΠ Μαγειρική Κ1 (Ε)
14:00 Κυψέλη (Ζ)
16:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου
16:30 Χάγκλμπου
16:35 Ο Μικρός Λούκι Λουκ
17:00 Οι Άγνωστες Περιπέτειες της Τζοάνα Λάμλεϊ Ε2
18:00 Μις Μαρπλ Κ1 Ε2 (Ε)
20:00 Ιστορίες Όμορφης Ζωής Κ2 Ε1 (Ε)
21:00 Μια Εικόνα Χίλιες Σκέψεις Κ2 Ε3
21:30 Μονόγραμμα (Ε)
22:00 Νοσοκομείο Σαρίτε Κ1 (Ε)
23:00 Οι Πρώην (Les Ex)
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика