ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 18.05.2021 19:11 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Cine+
Cine+ HD

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="cine-plus"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
00:25 д/ф З України до Голлівуду
01:40 Нічне промо
07:00 Час української анімації
08:30 Час української анімації
09:55 КіноFun
10:25 х/ф Поліна і таємниця кіностудії
12:00 х/ф Світлячки в саду
13:45 х/ф Лев
15:45 х/ф Зелена книга
17:55 х/ф Пампушка
19:50 х/ф Ілюзіоніст
21:45 х/ф Свята Джуді
23:35 х/ф Король говорить
01:35 Нічне промо
07:00 Час української анімації
08:10 КіноFun
08:40 х/ф Фокстер і Макс
10:15 х/ф Герой мого часу
11:40 х/ф Колишніх агентів не буває
13:20 х/ф Ілюзіоніст
15:15 х/ф Таксі 2
16:45 х/ф Сторожова застава
18:40 х/ф Книжковий клуб
20:25 х/ф Річард говорить Прощавай
22:00 х/ф Еверест
00:05 х/ф Хайтарма
01:35 Нічне промо
07:00 Час української анімації
08:15 КіноFun
08:45 х/ф Легенда Карпат
10:15 х/ф Віддана
12:00 х/ф Свята Джуді
13:50 х/ф Еверест
15:55 х/ф Світлячки в саду
17:40 х/ф Капітан Фантастік
19:40 х/ф Манчестер біля моря
22:00 х/ф Лев
00:00 х/ф Гуцулка Ксеня
01:35 Нічне промо
07:00 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
08:30 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
09:30 КіноFun
10:00 х/ф Продюсер
11:40 х/ф Осина мережа
13:50 х/ф Манчестер біля моря
16:10 х/ф Мій хлопець - кілер
17:50 х/ф Особливі
19:45 х/ф Віддана
21:30 х/ф Екзотичне весілля
23:00 х/ф Шалене серце
00:50 х/ф Черкаси
02:20 Нічне промо
07:00 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
08:35 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
09:35 КіноFun
10:05 х/ф Кіборги
12:00 х/ф Шалене серце
13:50 х/ф Особливі
15:45 х/ф Таллі
17:25 х/ф Ціна правди
19:25 х/ф Темні часи
21:30 х/ф Укриття
23:35 х/ф Дике поле
01:25 Нічне промо
07:00 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
08:30 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
09:30 КіноFun
10:00 х/ф Черкаси
11:40 х/ф Щасливий Лазар
13:50 х/ф Темні часи
15:55 х/ф Кінчем
18:00 х/ф Митниця дає добро
19:50 х/ф Зроблено в Китаї
21:20 х/ф Таксі 2
22:55 х/ф Будинок з паранормальними явищами
00:25 х/ф Трубач
01:45 Нічне промо
07:00 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
08:30 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
09:30 КіноFun
10:00 х/ф Гуцулка Ксеня
11:40 х/ф Весільний розгром
13:20 х/ф Таксі 2
14:50 х/ф Борг проти Макінроя
16:40 х/ф Лиса гора
18:05 х/ф Осина мережа
20:15 х/ф Піймай шахрайку, якщо зможеш
22:10 х/ф Хочу як ти
00:05 х/ф Дике поле
01:55 Нічне промо
07:00 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
08:30 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
09:30 КіноFun
10:00 х/ф Поліна і таємниця кіностудії
11:35 х/ф Митниця дає добро
13:25 х/ф Суперзять
15:10 х/ф Піймай шахрайку, якщо зможеш
17:05 х/ф Мій хлопець - кілер
18:45 х/ф Інфоголік
20:25 х/ф Я, Тоня
22:30 х/ф Кінчем
00:35 х/ф Герой мого часу
01:55 Нічне промо
07:00 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
08:10 КіноFun
08:40 д/ф Малевич
10:15 х/ф Трубач
11:40 х/ф Я, Тоня
13:45 х/ф Укриття
15:50 х/ф Екзотичне весілля
17:20 х/ф Щасливий Лазар
19:30 х/ф Таксі 3
21:00 х/ф Крампус
22:40 х/ф Таллі
00:20 х/ф Віддана
02:00 Нічне промо
07:00 Час української анімації
Лучшие украинские анимационные фильмы, которые были созданы на базе украинских мультипликационных студий произвольный
08:30 КіноFun
09:00 х/ф Герой мого часу
10:30 х/ф Інфоголік
12:10 х/ф Таксі 3
13:40 х/ф Шалений Будапешт
15:25 х/ф Крампус
17:05 х/ф Весільний розгром
18:45 х/ф Суперзять
20:30 х/ф Шалений патруль
22:15 х/ф Шалений патруль 2
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика