ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач) | EPG NOARCH [без архива]

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 31.01.2023 12:48 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Best4Sport 2
Best4Sport 2 HD

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="best4sport2"
💠 Программа показана из текущего файла EPG_NOARCH
01:00 Zielona Gora (Polija) pret Siauliai (Lietuva)
03:00 Best4sportTV programma
07:00 HJK (Somija) pret RFS (Latvija)
Futbols | UEFA Champions League kvalifikācijas 1. kārtas 1. spēle (06.07.2022.)
09:00 Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes: VK Jelgava pret RSU/MSG
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
10:50 Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes: RVS/LU pret SUFA klubs/DU
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
12:50 Ceewood Latvijas Kauss 2022 vīrieši: SK Jēkabpils Lūši pret VK Vecumnieki
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
15:10 Ceewood Latvijas Kauss 2022 vīrieši: RTU Robežsardze/Jūrmala pret VK Ezerzeme/DU
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
16:50 Ezerzeme/DU pret Jēkabpils Lūši
Volejbols | Optibet Baltijas Līga sievietēm 2022./2023. gada sezona (21.01.2023.)
19:30 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
Cīņu sports | #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku (27.01.2023.)
21:00 Zielona Gora (Polija) pret Siauliai (Lietuva)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (25.01.2023.)
23:00 KB Sigal Prishtina (Kosova) pret TalTech/OPTIBET (Igaunija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (25.01.2023.)
01:00 BC Ironi Ness Ziona (Izraēla) pret BC Wolves (Lietuva)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (25.01.2023.)
03:00 Best4sportTV programma
Programma | Best4sportTV programma
07:00 RFS (Latvija) pret HJK (Somija)
Futbols | UEFA Champions League kvalifikācijas 1. kārtas 2. spēle (12.07.2022.)
09:00 Zielona Gora (Polija) pret Siauliai (Lietuva)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (25.01.2023.)
11:00 KB Sigal Prishtina (Kosova) pret TalTech/OPTIBET (Igaunija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (25.01.2023.)
12:50 BC Ironi Ness Ziona (Izraēla) pret BC Wolves (Lietuva)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (25.01.2023.)
14:50 «Benzīnpauri» ep. 2
Motokross | ArtWorks veidots apskats par 2021. gada Latvijas čempionāta motokrosā sezonu
16:00 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
Cīņu sports | #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku (27.01.2023.)
17:30 RSU/MSĢ pret RVS/LU
Volejbols | Optibet Baltijas Līga sievietēm 2022./2023. gada sezona (29.01.2023.)
19:00 Handbola podkāsts
Handbols | Handbola podkāsts kopā ar Edmundu Bogdanovu un Anatoliju Kreipānu (25.01.2023.)
20:00 TIEŠRAIDE BC Ironi Ness Ziona (Izraēla) pret Valmiera Glass ViA (Latvija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (31.01.2023.)
22:00 MXF Podkāsts ep. 146
Motosports | MX Podkāsts (31.01.2023.)
23:30 RSU/MSĢ pret RVS/LU
Volejbols | Optibet Baltijas Līga sievietēm 2022./2023. gada sezona (29.01.2023.)
01:00 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
Cīņu sports | #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku (27.01.2023.)
02:30 «100 jardi ar Pafbet» Se 2. ep. 9
Amerikāņu futbols | Amerikāņu futbola apskats kopā ar Niku Gaigalieti un Jāni Stašuli (13.01.2023.)
03:00 Best4sportTV programma
Programma | Best4sportTV programma
07:00 Valmiera FC (Latvija) pret Shkendija (Ziemeļmaķedonija)
Futbols | EUROpa Conference League kvalfikācijas 2. kārtas spēle (21.07.2022.)
09:00 OPENJOBMETIS VARESE pret GERMANI BRESCIA
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (28.01.2023.)
11:00 EA7 EMPORIO ARMANI MILANO pret DOLOMITI ENERGIA TRENTINO
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (29.01.2023.)
13:00 VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA pret TEZENIS VERONA
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (29.01.2023.)
15:00 MXF Podkāsts ep. 146
Motosports | MX Podkāsts (31.01.2023.)
16:30 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
Cīņu sports | #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku (27.01.2023.)
18:00 RSU/MSĢ pret RVS/LU
Volejbols | Optibet Baltijas Līga sievietēm 2022./2023. gada sezona (29.01.2023.)
19:30 «100 jardi ar Pafbet» Se 2. ep. 9
Amerikāņu futbols | Amerikāņu futbola apskats kopā ar Niku Gaigalieti un Jāni Stašuli (13.01.2023.)
20:00 TIEŠRAIDE Valmiera Glass ViA (Latvija) pret King Szczecin (Polija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (01.02.2023.)
22:00 MXF Podkāsts ep. 146
Motosports | MX Podkāsts (31.01.2023.)
23:30 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
Cīņu sports | #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku (27.01.2023.)
01:00 RSU/MSĢ pret RVS/LU
Volejbols | Optibet Baltijas Līga sievietēm 2022./2023. gada sezona (29.01.2023.)
02:30 «100 jardi ar Pafbet» Se 2. ep. 9
Amerikāņu futbols | Amerikāņu futbola apskats kopā ar Niku Gaigalieti un Jāni Stašuli (13.01.2023.)
03:00 Best4sportTV programma
Programma | Best4sportTV programma
07:00 Shkendija (Ziemeļmaķedonija) pret Valmiera FC (Latvija)
Futbols | EUROpa Conference League kvalfikācijas 2. kārtas spēle (28.07.2022.)
09:00 Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes: VK Jelgava pret RSU/MSG
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
10:50 Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes: RVS/LU pret SUFA klubs/DU
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
12:50 Ceewood Latvijas Kauss 2022 vīrieši: SK Jēkabpils Lūši pret VK Vecumnieki
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
15:10 Ceewood Latvijas Kauss 2022 vīrieši: RTU Robežsardze/Jūrmala pret VK Ezerzeme/DU
Volejbols | Ceewood Latvijas Kauss 2022 sievietes FINAL 4 turnīrs (16.12.2022.)
16:50 Ezerzeme/DU pret Jēkabpils Lūši
Volejbols | Optibet Baltijas Līga sievietēm 2022./2023. gada sezona (21.01.2023.)
19:30 MXF Podkāsts ep. 146
Motosports | MX Podkāsts (31.01.2023.)
21:00 OPENJOBMETIS VARESE pret GERMANI BRESCIA
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (28.01.2023.)
23:00 EA7 EMPORIO ARMANI MILANO pret DOLOMITI ENERGIA TRENTINO
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (29.01.2023.)
01:00 VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA pret TEZENIS VERONA
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (29.01.2023.)
03:00 Best4sportTV programma
Programma | Best4sportTV programma
07:00 Frecciarossa Kausa 1. pusfināls: A|X Armani Exchange Milano pret Germani Brescia
Basketbols | Lega Basket Serie A FRECCIAROSSA Cup 2022 (19.02.2022.)
09:00 King Szczecin (Polija) pret Tartu Ulikool/Maks and Moorits (Igaunija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (31.01.2023.)
10:50 Trefl Sopot (Polija) pret Basket Brno (Čehija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (31.01.2023.)
12:30 BC Ironi Ness Ziona (Izraēla) pret Valmiera Glass ViA (Latvija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (31.01.2023.)
14:30 BC Wolves (Lietuva) pret BM Stal (Polija)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (31.01.2023.)
16:30 MXF Podkāsts ep. 146
Motosports | MX Podkāsts (31.01.2023.)
18:00 Tartu Ulikool/Maks and Moorits (Igaunija) pret BC Ironi Ness Ziona (Izraēla)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (01.02.2023.)
19:50 Basket Brno (Čehija) pret BC Wolves (Lietuva)
Basketbols | ENBL regulārās sezonas spēle 2022./2023. gada sezonā (01.02.2023.)
21:30 Handbola podkāsts
Handbols | Handbola podkāsts kopā ar Edmundu Bogdanovu un Anatoliju Kreipānu (25.01.2023.)
22:30 TIEŠRAIDE Würzburg Baskets pret NINERS Chemnitz
Basketbols | Easycredit BBL 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 18. kārta (03.02.2023.)
00:30 Handbola podkāsts
Handbols | Handbola podkāsts kopā ar Edmundu Bogdanovu un Anatoliju Kreipānu (25.01.2023.)
01:25 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
Cīņu sports | #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku (03.02.2023.)
03:00 Best4sportTV programma
Programma | Best4sportTV programma
07:00 Frecciarossa Kausa 2. pusfināls: Bertram Derthona Tortona Basket pret Virtus Segafredo Bologna
Basketbols | Lega Basket Serie A FRECCIAROSSA Cup 2022 (19.02.2022.)
09:00 Billie Jean King Cup play-offs 1st round 1. dienas 1. spēle: Tamira Paszek (Austrija) pret Aļona Ostapenko (Latvija)
Teniss | Billie Jean King Cup play-offs 1st round no Vīnes, Austrijā (11.11.2022.)
11:40 Billie Jean King Cup play-offs 1st round 1. dienas 2. spēle: Sinja Kraus (Austrija) pret Daniela Vismane (Latvija)
Teniss | Billie Jean King Cup play-offs 1st round no Vīnes, Austrijā (11.11.2022.)
12:55 Billie Jean King Cup play-offs 1st round 2. dienas 1. spēle: Sinja Kraus (Austrija) pret Aļona Ostapenko (Latvija)
Teniss | Billie Jean King Cup play-offs 1st round no Vīnes, Austrijā (12.11.2022.)
14:35 Billie Jean King Cup play-offs 1st round 2. dienas 2. spēle: Tamira Paszek (Austrija) pret Diāna Marcinkēviča (Latvija)
Teniss | Billie Jean King Cup play-offs 1st round no Vīnes, Austrijā (12.11.2022.)
16:10 Billie Jean King Cup play-offs 1st round 2. dienas dubultspēle: Krauss/Klaffner (Austrija) pret Ostapenko/Marcinkēviča (Latvija)
Teniss | Billie Jean King Cup play-offs 1st round no Vīnes, Austrijā (12.11.2022.)
17:20 MXF Podkāsts ep. 146
Motosports | MX Podkāsts (31.01.2023.)
19:00 OPENJOBMETIS VARESE pret GERMANI BRESCIA
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (28.01.2023.)
21:00 EA7 EMPORIO ARMANI MILANO pret DOLOMITI ENERGIA TRENTINO
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (29.01.2023.)
23:00 VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA pret TEZENIS VERONA
Basketbols | Lega Basket Serie A 2022./2023. gada regulārās sezonas spēle, 17. kārta (29.01.2023.)
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика