ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 23.05.2022 10:36 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
BelSat
BelSat TV
Белсат ТВ
Белсат

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="belsat"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
00:40 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:40 Аб’ектыў
02:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:50 Размова дня
03:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:05 Аб’ектыў
04:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:10 Размова дня
05:10 Размова дня
05:10 Размова дня
05:10 Размова дня
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 План: Б (ток-шоў)
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Мова нанова
10:15 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
10:35 Вечаровы шпіль
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Князь і Дыбук (Ksiaze i dybuk), д/ф
18:20 Беларус беларусу
18:40 Эканоміка з Чалым
19:00 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
19:15 Беларускі свет
19:35 Давайце разбірацца
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Давайце разбірацца
22:25 Беларускі свет
22:45 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
23:00 Маўклівая рэвалюцыя (Das schweigende Klassenzimmer), м/ф
00:50 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:50 Аб’ектыў
02:10 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:00 Аб’ектыў
04:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Маю права (юрыдычная праграма)
07:15 Давайце разбірацца
07:40 Першы Беларускі палкоўнік. Трагедыя першых дабраахвотнікаў
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Беларускі свет
10:20 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
10:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 ГУЛаг: жыццё ў савецкай сістэме (Gulag, a Life Under the Soviet System), д/ф
18:00 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
18:10 Першы Беларускі палкоўнік. Трагедыя першых дабраахвотнікаў
18:25 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
18:45 Шчыра кажучы
19:05 План: Б (ток-шоў)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Размова дня
22:20 План: Б (ток-шоў)
23:15 Шчыра кажучы
23:35 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
23:55 Священная война расейцаў, д/ф
00:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:45 Аб’ектыў
02:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:55 Размова дня
03:10 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:10 Аб’ектыў
04:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:15 Размова дня
05:15 Размова дня
05:15 Размова дня
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Шчыра кажучы
07:20 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
07:35 Беларускі свет
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 План: Б (ток-шоў)
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Знакаміты і невядомы: як Жак Жажар выратаваў Люўр (Illustre Et Inconnu: Comment Jacques Jaujard A Sauve Le Louvre), д/ф
18:00 Мова нанова
18:20 Вечаровы шпіль
18:40 Добраахвотнікі і бежанцы, рэпартаж
19:00 Эканоміка з Чалым
19:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
22:40 Эканоміка з Чалым
23:05 Добраахвотнікі і бежанцы, рэпартаж
23:20 Украінскі Слуга народу (Ukrainski Sluga Narodu), д/ф
00:15 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:15 Аб’ектыў
01:35 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:20 Аб’ектыў
03:40 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
07:35 Эканоміка з Чалым
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Шчыра кажучы
10:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Украінскі Слуга народу (Ukrainski Sluga Narodu), д/ф
17:55 Першы Беларускі палкоўнік. Трагедыя першых дабраахвотнікаў
18:10 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
18:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
18:50 Беларускі свет
19:10 Маю права (юрыдычная праграма)
19:30 Беларус беларусу
19:45 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Размова дня
22:20 Без акрэдытацыі
23:05 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
23:15 Беларус беларусу
23:30 Маю права (юрыдычная праграма)
23:45 Тое, што нас лучыць (Ce qui nous lie), м/ф
01:40 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:40 Аб’ектыў
03:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:45 Размова дня
04:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:05 Аб’ектыў
05:05 Аб’ектыў
05:05 Аб’ектыў
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
06:10 Размова дня
06:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
07:15 Беларус беларусу
07:35 Маю права (юрыдычная праграма)
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Без акрэдытацыі
10:40 Эканоміка з Чалым
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
16:50 Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 1
18:15 Футбол: зброя КГБ (Soviet Football: The Untold Story), д/ф
19:10 Хай так TV (сатырычная праграма)
19:35 Вечаровы шпіль
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Вечаровы шпіль
22:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
22:50 Капітан Фантастыка (Captain Fantastic), м/ф
00:50 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:50 Аб’ектыў
02:10 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:00 Аб’ектыў
04:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Без акрэдытацыі
07:40 Вечаровы шпіль
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Хай так TV (сатырычная праграма)
10:25 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
10:40 Беларус беларусу
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:05 Тое, што нас лучыць (Ce qui nous lie), м/ф
14:55 Мне засталася спадчына, рэпартаж
15:15 Прынцэса і паўкаралеўства (Princezna a pul kralovstvi), м/ф
16:50 Мадонна і the Breakfast Club (Madonna and the Breakfast Club), д/ф
18:35 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
19:15 Мова нанова
19:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
22:20 Моліна гульня (Molly’s Game), м/ф
00:35 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:00 Мова нанова
01:15 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:15 Аб’ектыў
02:35 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:25 Аб’ектыў
04:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Мова нанова
07:20 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
07:40 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Добраахвотнікі і бежанцы, рэпартаж
10:20 Давайце разбірацца
10:40 Маю права (юрыдычная праграма)
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Куба - кухня рэвалюцыі (Kuba - rewolucja od kuchni), д/ф
17:45 Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 1
19:05 Мова нанова
19:20 Эканоміка з Чалым
19:40 Пагаворым пра Крым
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Размова дня
22:20 Пагаворым пра Крым
22:40 Капітан Фантастыка (Captain Fantastic), м/ф
00:40 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:40 Аб’ектыў
02:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:45 Размова дня
03:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:00 Аб’ектыў
04:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:10 Размова дня
05:10 Размова дня
05:10 Размова дня
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 План: Б (ток-шоў)
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Мова нанова
10:15 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
10:40 Вечаровы шпіль
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Когда этот ветер утихнет, д/ф
18:10 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
18:35 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
18:50 Беларускі свет
19:15 Спецыяльны рэпартаж
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Спецыяльны рэпартаж
22:45 Беларускі свет
23:10 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
23:20 Моліна гульня (Molly’s Game), м/ф
01:40 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:40 Аб’ектыў
03:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:45 Аб’ектыў
05:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:50 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:50 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Маю права (юрыдычная праграма)
07:15 Спецыяльны рэпартаж
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
10:10 Беларускі свет
10:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Футбол: зброя КГБ (Soviet Football: The Untold Story), д/ф
17:55 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
18:10 Пагаворым пра Крым
18:25 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
18:45 Шчыра кажучы
19:05 План: Б (ток-шоў)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Размова дня
22:20 План: Б (ток-шоў)
23:15 Шчыра кажучы
23:35 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
23:50 Куба - кухня рэвалюцыі (Kuba - rewolucja od kuchni), д/ф
00:40 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:40 Аб’ектыў
02:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:45 Размова дня
03:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:10 Размова дня
05:10 Размова дня
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Шчыра кажучы
07:20 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
07:35 Беларускі свет
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:05 План: Б (ток-шоў)
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Украінскі Слуга народу, д/ф
17:55 Мова нанова
18:15 Вечаровы шпіль
18:35 Мне засталася спадчына, рэпартаж
18:55 Эканоміка з Чалым
19:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
22:40 Эканоміка з Чалым
23:05 Мне засталася спадчына, рэпартаж
23:25 Працэс над Ратка Младычам (The Trial of Ratko Mladic), д/ф
00:55 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:55 Аб’ектыў
02:15 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:05 Аб’ектыў
04:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:10 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:10 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
07:35 Эканоміка з Чалым
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Шчыра кажучы
10:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
17:00 Ірландыя. Доўгая дарога да міру (Ireland, a Long Road to Peace): ч. 2, д/ф
17:55 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
18:05 Пагаворым пра Крым
18:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
18:50 Беларускі свет
19:10 Маю права (юрыдычная праграма)
19:25 Беларус беларусу
19:45 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Размова дня
22:20 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
22:35 Беларус беларусу
22:50 Маю права (юрыдычная праграма)
23:10 Лоўля на вялікага жыўца (The Grand Seduction), м/ф
01:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:00 Аб’ектыў
02:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:05 Размова дня
03:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:25 Аб’ектыў
04:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:30 Размова дня
05:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
07:00 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
07:15 Беларус беларусу
07:40 Маю права (юрыдычная праграма)
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Спецыяльны рэпартаж
10:40 Эканоміка з Чалым
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
16:55 Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 2
18:10 Акупацыя 1968, д/ф: ч. 1: Апошняя місія генерала Ермакова
18:40 Акупацыя 1968, д/ф: ч. 2: Чырвоная ружа
19:10 Хай так TV (сатырычная праграма)
19:40 Вечаровы шпіль
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Вечаровы шпіль
22:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
22:55 Адзін дзень (Egy nap), м/ф
00:35 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:35 Аб’ектыў
01:55 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:40 Студыя Белсат
03:40 Аб’ектыў
04:00 Перапынак у трансляцыі
07:00 Спецыяльны рэпартаж
07:40 Вечаровы шпіль
08:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
10:00 Хай так TV (сатырычная праграма)
10:25 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
10:40 Беларус беларусу
11:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
13:00 Акупацыя 1968, д/ф: ч. 1: Апошняя місія генерала Ермакова
13:30 Акупацыя 1968, д/ф: ч. 2: Чырвоная ружа
14:00 Люм’еры! (Lumiere! L’aventure commence), д/ф
15:35 Лоўля на вялікага жыўца (The Grand Seduction), м/ф
17:25 Мой сябар Барыс Нямцоў, д/ф
18:40 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
19:20 Мова нанова
19:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
20:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:00 Аб’ектыў
21:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
22:05 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
22:20 Зялёная кніга (Green Book), м/ф
00:25 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
00:50 Мова нанова
01:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:05 Аб’ектыў
02:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:15 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:15 Аб’ектыў
04:35 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
05:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика