ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач) | EPG NOARCH [без архива]

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 21.07.2024 14:56 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Arena Sport 5
Arena Sport 5 HD

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="arena-sport-5"
💠 Программа показана из текущего файла EPG_NOARCH
01:00 WEC: 6 Hours of Sao Paulo
03:00 ŠEST NACIJA: Engleska - Vels, 10.2.24
05:00 WTCS: Hamburg, Mixed Relay World Champs
07:00 F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 1
08:00 ŠEST NACIJA: Irska - Vels, 24.2.24
10:00 WRC Poland: Live Stage 3
11:00 BG U18 LEAGUE: Ruma
17:30 ERC ESTONIA: Power Stage
18:30 INDYCAR: Ohio
20:30 FIM HARD ENDURO: Valleys UK, pregled
21:00 ŠEST NACIJA: Italija - Škotska, 9.3.24
23:00 Triton Montenegro: Pregled 23.5
00:00 BRICS GAMES: Finala, 15.6
03:00 ŠEST NACIJA: Škotska - Francuska, 10.2.24
05:00 BRICS GAMES: Finala, 1. dan
07:00 F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 2
08:00 ŠEST NACIJA: Vels - Italija, 16.3.24
10:00 WRC Poland: Live Stage 4
11:00 SVETSKO PRVENSTVO: Brzinske discipline
13:30 SRBOBRAN: Petrovdanska trka
17:30 GOLD TOUR: Istvan Gyulai Memorial
19:30 SVETSKO PRVENSTVO: Finala, 15.7
20:30 FIM HARD ENDURO: Red Bull Erzbergrodeo Austria, pregled
21:00 ŠEST NACIJA: Engleska - Irska, 9.3.24
23:00 SVETSKO PRVENSTVO: Švajcarska - Češka, finale
02:00 WRC: Poland, pregled
03:00 ŠEST NACIJA: Škotska - Engleska, 24.2.24
05:00 Mixed 10m Platform Synchro Final and Women's 1m Springboard Final
07:00 F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 3
08:00 ŠEST NACIJA: Engleska - Vels, 10.2.24
10:00 WRC Poland: Live Stage 5
11:30 INDYCAR: Ohio
13:30 BRICS GAMES: Finala, 15.6
18:00 INDYCAR: Iowa Speedway One Step 250
20:30 FIM HARD ENDURO: Xross Hard Enduro Rally Serbia, pregled
21:00 ŠEST NACIJA: Vels - Francuska, 10.3.24
23:00 SAAF: Vukovi - Veprovi
02:00 F4 Vallelunga: Race 2
03:00 ŠEST NACIJA: Irska - Vels, 24.2.24
05:00 Men's 10m Platform Final
07:00 Triton Montenegro: Pregled 21.5
08:00 ŠEST NACIJA: Francuska - Engleska, 16.3.24
10:00 Red Bull Cliff Diving WS: Boston, pregled
11:00 BRICS GAMES: Finala, 16.6
15:00 Men's 3m Platform Final
16:30 BRICS GAME 2024 Ž: Finala, 22.6
19:30 E1 VENICE GP: Finale
21:00 ŠEST NACIJA: Vels - Škotska, 3.2.24
23:00 WTCS Ž: Hamburg Woman, finale
00:40 WTCS: Hamburg Man, finale
02:00 F4 Vallelunga: Race 3
03:00 ŠEST NACIJA: Vels - Italija, 16.3.24
05:00 GOLD TOUR: Ostrava
07:00 Triton Montenegro: Pregled 22.5
08:00 ŠEST NACIJA: Italija - Engleska, 3.2.24
10:00 F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 1
11:00 INDYCAR: Iowa Speedway Home Front 250
13:00 TOUR DE SUISSE: Stage 6
14:00 UCI GRAN FONDO WORLD SERIES: Novi Sad
17:00 SVETSKO PRVENSTVO: Finala, 14.7
18:00 INDYCAR: Ohio, pregled
19:00 TOUR DE SUISSE: Stage 8
21:00 ŠEST NACIJA: Irska - Škotska, 16.3.24
23:00 INDYCAR: Ohio
01:00 WEC: 6 Hours of Sao Paulo
03:00 ŠEST NACIJA: Engleska - Vels, 10.2.24
05:00 WTCS: Hamburg, Mixed Relay World Champs
07:00 Triton Montenegro: Pregled 23.5
08:00 ŠEST NACIJA: Škotska - Francuska, 10.2.24
10:00 F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 2
11:00 FIBA 3X3 WT ALMATY: Četvrtfinala
13:00 FIBA 3X3 WT ALMATY: Polufinala i finale
15:00 E1 VENICE GP: Finale
16:30 SAAF: Vukovi - Veprovi
19:00 LIVE! BG LEAGUE: Finale Quest Day 1 - Ada Ciganlija
23:30 Sporting Rivalries
00:00 SVETSKO PRVENSTVO: Brzinske discipline
02:30 Sporting Rivalries
03:00 ŠEST NACIJA: Francuska - Engleska, 16.3.24
05:00 INDYCAR: Ohio
07:00 Red Bull Cliff Diving WS: Boston, pregled
08:00 ŠEST NACIJA: Škotska - Engleska, 24.2.24
10:00 F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 3
11:00 WTCS: Hamburg, Mixed Relay World Champs
13:00 Red Bull Cliff Diving WS: Causeway Coast
14:30 SVETSKO PRVENSTVO: Finala, 16.7
15:30 SVETSKO PRVENSTVO: Švajcarska - Češka, finale
18:30 Sporting Rivalries
19:00 Men's 10m Platform Final
21:15 LIVE! POLJSKA LIGA: Motor - Rakow
23:15 Triton Montenegro: Pregled 22.5
00:15 SVETSKO PRVENSTVO: Brzinske discipline
01:45 ERC ESTONIA: Power Stage
02:45 Sportske igre mladih
03:00 ŠEST NACIJA: Vels - Škotska, 3.2.24
05:00 SVETSKO PRVENSTVO: Dinamika
07:00 SAAF: Vukovi - Veprovi
10:00 F4 Vallelunga: Race 2
11:00 ŠEST NACIJA: Irska - Vels, 24.2.24
13:00 Men's 10m Platform Final
15:00 F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 3
16:00 ŠEST NACIJA: Engleska - Vels, 10.2.24
18:00 WRC Poland: Live Stage 5
19:30 INDYCAR: Ohio
21:30 BRICS GAMES: Finala, 15.6
04:00 EURO KVALIFIKACIJE: Škotska - Norveška, 19.11
06:00 SVETSKO PRVENSTVO: Katar - Senegal, 25.11.22
08:00 SVETSKO PRVENSTVO: Portugal - Gana, 24.11.22
10:00 SVETSKO PRVENSTVO: Koreja - Gana, 28.11.22
12:00 EURO KVALIFIKACIJE: Portugal - Island, 19.11
14:00 SVETSKO PRVENSTVO: Vels - Engleska, 29.11.22
16:00 EURO KVALIFIKACIJE: Francuska - Gibraltar, 18.11
18:00 SVETSKO PRVENSTVO: Brazil - Južna Koreja, 5.12.22
20:00 EURO KVALIFIKACIJE: Danska - Slovenija, 17.11
22:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled grupne faze
23:00 EURO KVALIFIKACIJE: Srbija - Crna Gora, 17.10
01:00 SVETSKO PRVENSTVO: Japan - Španija, 1.12.22
03:00 Sporting Rivalries
03:30 Moja Arena
04:00 EURO KVALIFIKACIJE: Italija - Engleska, 23.3
06:00 SVETSKO PRVENSTVO: Holandija - Ekvador, 24.11.22
08:00 EURO KVALIFIKACIJE: BIH - Slovačka, 19.11
10:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 1. kola
11:00 EURO KVALIFIKACIJE: Srbija - Crna Gora, 17.10
13:00 SVETSKO PRVENSTVO: Nemačka - Japan, 23.11.22
15:00 EURO KVALIFIKACIJE: Španija - Gruzija, 19.11
17:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 3. kola
18:00 EURO KVALIFIKACIJE: Holandija - Republika Irska, 18.11
20:00 SVETSKO PRVENSTVO: Španija - Nemačka, 27.11.22
22:00 SVETSKO PRVENSTVO: Senegal - Holandija, 21.11.22
00:00 SVETSKO PRVENSTVO: Francuska - Danska, 26.11.22
02:00 EURO KVALIFIKACIJE: Engleska - Malta, 17.11
04:00 SVETSKO PRVENSTVO: Japan - Španija, 1.12.22
06:00 EURO KVALIFIKACIJE: Gibraltar - Holandija, 21.11
08:00 SVETSKO PRVENSTVO: Vels - Engleska, 29.11.22
10:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 4. kola
11:00 EURO KVALIFIKACIJE: Italija - Severna Makedonija, 17.11
13:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 7. kola
14:00 EURO KVALIFIKACIJE: Škotska - Norveška, 19.11
16:00 SVETSKO PRVENSTVO: Koreja - Gana, 28.11.22
18:00 EURO KVALIFIKACIJE: San Marino - Finska, 20.11
20:00 SVETSKO PRVENSTVO: Španija - Kostarika, 23.11.23
22:00 SVETSKO PRVENSTVO: Francuska - Australija, 21.11.22
00:00 SVETSKO PRVENSTVO: Argentina - Meksiko, 26.11.22
02:00 EURO KVALIFIKACIJE: Danska - Slovenija, 17.11
04:00 SVETSKO PRVENSTVO: Kostarika - Nemačka, 1.12.22
06:00 EURO KVALIFIKACIJE: Italija - Engleska, 23.3
08:00 EURO KVALIFIKACIJE: Holandija - Republika Irska, 18.11
10:00 EURO KVALIFIKACIJE: Slovenija - Kazahstan, 20.11
12:00 SVETSKO PRVENSTVO: Engleska - Iran, 21.11.22
14:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 8. kola
15:00 SVETSKO PRVENSTVO: Maroko - Španija, 6.12.22
18:00 EURO KVALIFIKACIJE: Grčka - Francuska, 20.11
20:00 SVETSKO PRVENSTVO: Portugal - Gana, 24.11.22
22:00 SVETSKO PRVENSTVO: Nemačka - Japan, 23.11.22
00:00 SVETSKO PRVENSTVO: Španija - Nemačka, 27.11.22
02:00 EURO KVALIFIKACIJE: Francuska - Gibraltar, 18.11
04:00 SVETSKO PRVENSTVO: Holandija - SAD, 3.12.22
06:00 SVETSKO PRVENSTVO: Portugal - Švajcarska, 6.12.22
08:00 SVETSKO PRVENSTVO: Engleska - Senegal, 4.12.22
10:00 EURO KVALIFIKACIJE: BIH - Slovačka, 19.11
12:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 10. kola
13:00 SVETSKO PRVENSTVO: Senegal - Holandija, 21.11.22
15:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled grupne faze
16:00 SVETSKO PRVENSTVO: Holandija - Katar, 29.11.22
18:00 EURO KVALIFIKACIJE: Škotska - Norveška, 19.11
20:00 SVETSKO PRVENSTVO: Katar - Senegal, 25.11.22
22:00 SVETSKO PRVENSTVO: Španija - Kostarika, 23.11.23
00:00 SVETSKO PRVENSTVO: Kamerun - Srbija, 28.11.22
02:00 EURO KVALIFIKACIJE: Španija - Gruzija, 19.11
04:00 SVETSKO PRVENSTVO: Argentina - Australija, 3.12.22
06:00 SVETSKO PRVENSTVO: Francuska - Maroko, 14.12.22
08:00 SVETSKO PRVENSTVO: Brazil - Južna Koreja, 5.12.22
10:00 EURO KVALIFIKACIJE: Danska - Slovenija, 17.11
12:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled grupne faze
13:00 EURO KVALIFIKACIJE: Srbija - Crna Gora, 17.10
15:00 SVETSKO PRVENSTVO: Japan - Španija, 1.12.22
17:00 Sporting Rivalries
17:30 Moja Arena
18:00 EURO KVALIFIKACIJE: Italija - Engleska, 23.3
20:00 SVETSKO PRVENSTVO: Holandija - Ekvador, 24.11.22
22:00 SVETSKO PRVENSTVO: Portugal - Gana, 24.11.22
00:00 SVETSKO PRVENSTVO: Koreja - Gana, 28.11.22
02:00 EURO KVALIFIKACIJE: Portugal - Island, 19.11
04:00 SVETSKO PRVENSTVO: Vels - Engleska, 29.11.22
06:00 EURO KVALIFIKACIJE: Francuska - Gibraltar, 18.11
08:00 SVETSKO PRVENSTVO: Portugal - Švajcarska, 6.12.22
10:00 EURO KVALIFIKACIJE: Grčka - Francuska, 20.11
12:00 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 1. kola
13:00 EURO KVALIFIKACIJE: Gibraltar - Holandija, 21.11
15:00 SVETSKO PRVENSTVO: Argentina - Francuska, 18.12.22
18:30 EURO KVALIFIKACIJE: Pregled 2. kola
19:30 Great Sporting Moments
20:00 SVETSKO PRVENSTVO: Francuska - Danska, 26.11.22
22:00 SVETSKO PRVENSTVO: Katar - Senegal, 25.11.22
00:00 SVETSKO PRVENSTVO: Holandija - Katar, 29.11.22
02:00 EURO KVALIFIKACIJE: Slovenija - Kazahstan, 20.11
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика