ФОРУМ IPTVX|one | EPG | EPG LITE (без описаний передач)

Платные провайдеры IPTV | Предложить канал в EPG

Последнее обновление файла EPG: 01.01.1970 03:00 MSK



📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ

Логотип канала
Agro TV Moldova

⚠При использовании EPG от IptvX|one tvg-id="agro-tv-md"
💠 Программа показана из текущего файла EPG
02:00 «Stiri»
02:30 «Verde-n ochi»
03:15 Program Agro TV Romania
07:00 «Stiri»
07:30 «Telemagazin»
07:45 «Decoruri pentru salon»
08:00 «Muzica petntru toti»
09:00 «Stiri»
09:30 «Verde-n ochi»
10:30 Program Agro TV Romania
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Muzica petntru toti»
12:00 «Calatorii cu gust»
12:30 «Interviuri cu soroceni»
13:35 «Muzica petntru toti»
14:00 «Stiri»
14:30 Program Agro TV Romania
15:00 «Zona verde»
15:30 «Verde-n ochi»
16:30 «Telemagazin»
16:45 Program Agro TV Romania
17:45 «Telemagazin»
18:00 «Actualitatea la raport»
19:00 «Retrospectiva saptamanii»
20:00 «De la trapa, la sapa»
20:30 «Sa ne cunoastem tara»
21:00 «Produs autohton»
21:30 «Zona verde»
22:00 «Vin la tine»
22:30 «Retrospectiva saptamanii»
23:30 «Datina strabuna»
00:30 Program Agro TV Romania
02:00 «Retrospectiva saptamanii»
03:00 «Muzica petntru toti»
04:50 Program Agro TV Romania
06:00 «Retrospectiva saptamanii»
07:00 «Sa ne cunoastem tara»
07:30 «Telemagazin»
08:00 «Gospodarii Moldovei»
09:00 «Retrospectiva saptamanii»
10:00 «Actualitatea la raport»
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Reteta de duminica»
12:00 «Calatorii cu gust»
12:30 «Interviuri cu soroceni»
13:35 «Muzica petntru toti»
14:00 «Bastina»
14:45 «Stiati ca?»
15:00 «Zona verde»
15:30 «ABC fermierului»
16:00 «Produs autohton»
16:30 «Telemagazin»
16:45 Program Agro TV Romania
17:45 «Telemagazin»
18:00 «Bastina»
18:30 «Muzica petntru toti»
19:00 «Verde-n ochi»
20:00 «Sa ne cunoastem tara»
20:30 «Vin la tine»
21:00 Film «Gradina sovietica»
22:20 «Retrospectiva saptamanii»
23:00 «Datina strabuna»
00:00 Program Agro TV Romania
02:00 «Retrospectiva saptamanii»
03:00 «Sa ne cunoastem tara»
03:30 «Bastina»
04:00 Program Agro TV Romania
08:00 «Telemagazin»
08:15 «Sez. De recoltare»
08:30 «De la trapa, la sapa»
09:00 «Retrospectiva saptamanii»
10:00 «Sa ne cunoastem tara»
11:00 «Telemagazin»
11:15 Program Agro TV Romania
13:45 «Telemagazin»
14:00 «Verde-n ochi»
15:00 «Interviuri cu soroceni»
16:00 Program Agro TV Romania
17:00 «Telemagazin»
17:15 «Lucru manual»
17:40 «Deliciile»
18:00 «Despre noi, altfel»
18:45 «Stiati ca?»
19:00 «Stiri»
19:30 «Actualitatea la raport»
20:30 «Zona verde»
21:00 «Design horticol»
21:30 «Sez. De recoltare»
21:45 «Decoruri pentru salon»
22:00 «Stiri»
22:30 «Actualitatea la raport»
23:30 Program Agro TV Romania
02:00 «Stiri»
02:30 «Actualitatea la raport»
03:30 Program Agro TV Romania
07:00 «Stiri»
07:30 «Telemagazin»
07:45 «Profu de nutritie»
08:00 «Intilnirea de la 8»
09:00 «Stiri»
09:30 «Actualitatea la raport»
10:30 Program Agro TV Romania
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Lucru manual»
11:40 «Deliciile»
11:55 Program Agro TV Romania
13:45 «Telemagazin»
14:00 «Stiri»
14:30 «Actualitatea la raport»
15:30 «Datina strabuna»
16:30 Program Agro TV Romania
17:00 «Telemagazin»
17:15 «Lucru manual»
17:40 «Deliciile»
18:00 «Calatorii cu gust»
18:30 «Vin la tine»
19:00 «Stiri»
19:30 «Sa ne cunoastem tara»
20:00 «Intilnirea de la 8»
21:00 «Design horticol»
21:30 «Sez. De recoltare»
21:45 «Profu de nutritie»
22:00 «Stiri»
22:30 «Datina strabuna»
23:30 Program Agro TV Romania
02:00 «Stiri»
02:30 «Muzica petntru toti»
03:15 Program Agro TV Romania
07:00 «Stiri»
07:30 «Telemagazin»
07:45 «Decoruri pentru salon»
08:00 «Design horticol»
08:20 «Batalia serelor»
08:45 «Sez. De recoltare»
09:00 «Stiri»
09:30 «Sa ne cunoastem tara»
10:00 Program Agro TV Romania
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Lucru manual»
11:40 «Deliciile»
11:55 Program Agro TV Romania
13:45 «Telemagazin»
14:00 «Stiri»
14:30 «Sa ne cunoastem tara»
15:15 «Interviuri cu soroceni»
16:25 Program Agro TV Romania
17:00 «Telemagazin»
17:15 «Lucru manual»
17:40 «Deliciile»
18:00 «Gospodarii Moldovei»
19:00 «Stiri»
19:30 «ABC fermierului»
20:10 «Actualitatea la raport»
21:00 Film «Gradina sovietica»
22:20 «Stiri»
22:45 «ABC fermierului»
23:15 «Datina strabuna»
00:15 Program Agro TV Romania
02:00 «Stiri»
02:30 «ABC fermierului»
03:00 «Muzica petntru toti»
03:30 Program Agro TV Romania
07:00 «Stiri»
07:30 «Telemagazin»
07:45 «Decoruri pentru salon»
08:00 «Intilnirea de la 8»
09:00 «Stiri»
09:30 «ABC fermierului»
10:00 Program Agro TV Romania
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Lucru manual»
11:40 «Deliciile»
11:55 Program Agro TV Romania
13:45 «Telemagazin»
14:00 «Stiri»
14:30 «ABC fermierului»
15:00 «Produs autohton»
15:30 Program Agro TV Romania
17:00 «Telemagazin»
17:15 «Lucru manual»
17:40 «Deliciile»
18:00 «Calatorii cu gust»
18:30 «Sa ne cunoastem tara»
19:00 «Stiri»
19:30 «De la trapa, la sapa»
20:00 «Intilnirea de la 8»
21:00 «Vin la tine»
21:45 «Decoruri pentru salon»
22:00 «Stiri»
22:30 «Datina strabuna»
23:30 Program Agro TV Romania
02:00 «Stiri»
02:30 «Muzica petntru toti»
03:15 Program Agro TV Romania
07:00 «Stiri»
07:30 «Telemagazin»
07:45 «Profu de nutritie»
08:00 «Design horticol»
08:20 «Batalia serelor»
08:45 «Sez. De recoltare»
09:00 «Stiri»
09:30 «Gospodarii Moldovei»
10:30 Program Agro TV Romania
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Lucru manual»
11:40 «Deliciile»
11:55 Program Agro TV Romania
13:45 «Telemagazin»
14:00 «Stiri»
14:30 «Actualitatea la raport»
15:30 «Datina strabuna»
16:30 Program Agro TV Romania
17:00 «Telemagazin»
17:15 «Lucru manual»
17:40 «Deliciile»
18:00 «Bastina»
18:30 «Produs autohton»
19:00 «Stiri»
19:30 «Verde-n ochi»
20:30 «Zona verde»
21:00 «Design horticol»
21:30 «Sez. De recoltare»
21:45 «Profu de nutritie»
22:00 «Stiri»
22:30 «Verde-n ochi»
23:00 «Datina strabuna»
23:55 Program Agro TV Romania
02:00 «Stiri»
02:30 «Verde-n ochi»
03:15 Program Agro TV Romania
07:00 «Stiri»
07:30 «Telemagazin»
07:45 «Decoruri pentru salon»
08:00 «Muzica petntru toti»
09:00 «Stiri»
09:30 «Verde-n ochi»
10:30 Program Agro TV Romania
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Muzica petntru toti»
12:00 «Calatorii cu gust»
12:30 «Interviuri cu soroceni»
13:40 «Muzica petntru toti»
14:00 «Stiri»
14:30 Program Agro TV Romania
15:00 «Zona verde»
15:30 «Verde-n ochi»
16:30 «Telemagazin»
16:45 Program Agro TV Romania
17:45 «Telemagazin»
18:00 «Actualitatea la raport»
19:00 «Retrospectiva saptamanii»
20:00 «De la trapa, la sapa»
20:30 «Sa ne cunoastem tara»
21:00 «Produs autohton»
21:30 «Zona verde»
22:00 «Vin la tine»
22:30 «Retrospectiva saptamanii»
23:30 «Datina strabuna»
00:30 Program Agro TV Romania
02:00 «Retrospectiva saptamanii»
03:00 «Muzica petntru toti»
04:50 Program Agro TV Romania
06:00 «Retrospectiva saptamanii»
07:00 «Sa ne cunoastem tara»
07:30 «Telemagazin»
08:00 «Gospodarii Moldovei»
09:00 «Retrospectiva saptamanii»
10:00 «Actualitatea la raport»
11:00 «Telemagazin»
11:15 «Reteta de duminica»
11:40 «Profu de nutritie»
12:00 «Calatorii cu gust»
12:30 «Interviuri cu soroceni»
13:40 «Muzica petntru toti»
14:00 «Bastina»
14:45 «Reteta de duminica»
15:00 «Zona verde»
15:30 «ABC fermierului»
16:00 «Produs autohton»
16:30 «Telemagazin»
16:45 Program Agro TV Romania
17:45 «Telemagazin»
18:00 «Bastina»
18:30 «Reteta de duminica»
19:00 «Verde-n ochi»
20:00 «Sa ne cunoastem tara»
20:30 «Vin la tine»
21:00 «Show 9ow!»
22:20 «Retrospectiva saptamanii»
23:00 «Datina strabuna»
📺 НАЗАД К СПИСКУ КАНАЛОВ
Яндекс.Метрика